PDA

View Full Version : Panas...Hangat...Artis Tempatan...Kantoi...!!!

Pages : 1 2 [3]

ninja
23-02-11, 02:28 PM
(TAHNIAH)Zizan Raja Lawak Dan Dira Abu Zahar Sah Jadi Pengacara Melodi Baru

Yeah. Akhirnya khabar-khabar angin yang menyatakan Fara Fauzana dan Wahid akan digantikan sebagai pengacara rancangan Melodi akhirnya telah disahkan. Pengacara baru Melodi bermula 3 April 2011 ialah Zizan Raja Lawak dan Dira Abu Zahar. Abang Nara tak tahu sangat pasal Dira punya keupayaan, tapi Zizan sememangnya terbaik. Kemungkinan besar rating Melodi akan kembali mencanak naik dengan kehadiran Zizan. Tak sabar rasanya nak dengar lawak dia.

Bagi mengambil alih sebuah rancangan besar seperti itu sudah tentu saya rasa sedikit gementar dan takut terutamanya jangkaan tinggi dari penonton. Untuk mengatasinya saya perlu banyakkan buat kajian tentang dunia hiburan semasa, namun begitu saya tidak takut jika diperbandingkan kerana ia adalah lumrah.
Apa pendapat korang? Sesuai ke tak Zizan berganding dengan Dira? Atau ada peminat kipas susah mati Fafau dan Wahid yang bengang dengan penukaran ini?

ninja
23-02-11, 02:32 PM
Tiz Zaqyah Zaman Sekolah Dulu, Tetap Terserlah Kecomelannya

http://i386.photobucket.com/albums/oo307/beautifulnara/gundik/tizzaqyahmasakecik4.jpg

http://i386.photobucket.com/albums/oo307/beautifulnara/gundik/tizzaqyahmasakecik.jpg

http://i386.photobucket.com/albums/oo307/beautifulnara/gundik/tizzaqyahmasakecik2.jpg

http://i386.photobucket.com/albums/oo307/beautifulnara/gundik/tizzaqyahmasakecik3.jpg

http://i386.photobucket.com/albums/oo307/beautifulnara/gundik/tizzaqyahmasakecik5.jpg

http://i386.photobucket.com/albums/oo307/beautifulnara/gundik/tizzaqyahmasakecik6.jpg

http://i386.photobucket.com/albums/oo307/beautifulnara/gundik/tizzaqyahmasakecik8.jpg

chochobi
26-02-11, 07:43 AM
Baru la aku sedar rupanya aku ni dah lama kenal Tiz Zaqyah nie.. padan la perangai tak bley blah.. member adik angkat aku rupanya.. ekekeke

terunasuci
26-02-11, 09:32 AM
Tiz Zaqyah Zaman Sekolah Dulu, Tetap Terserlah Kecomelannya

Meh kita layan Farah Fauzana di zaman sekolah lak...pun comey gak...hehehe

terunasuci
26-02-11, 09:34 AM
Layan artis baru, Fatiya masa zaman sekolah lak...dulu dan sekarang......

p/s : tp aku lagi geram tgk kawn sekolah dia tu...hehehe

jemaing
28-02-11, 12:01 PM
Yang mana satu fathia TS..yang gigit lidah tu..memang mengigit la..!Dalam uniform sekolah pun menyerlah keseksaannya..!Perghhh....!

Intanmahsuri
28-02-11, 12:08 PM
Baru la aku sedar rupanya aku ni dah lama kenal Tiz Zaqyah nie.. padan la perangai tak bley blah.. member adik angkat aku rupanya.. ekekekeMaksudnya? Tak boleh blah tu camana eh..share the story please...!

terunasuci
28-02-11, 12:19 PM
Yang mana satu fathia TS..yang gigit lidah tu..memang mengigit la..!Dalam uniform sekolah pun menyerlah keseksaannya..!Perghhh....!

Bukan yang gigit lidah...Fathia tu yang nasi lemak 20 sen...sbb tu kureng sikit...hehehe

shyme
28-02-11, 03:24 PM

dia ni sapa?? pelakon ke penyanyi??

terunasuci
28-02-11, 03:28 PM
dia ni sapa?? pelakon ke penyanyi??

majistret kot...ekekeke

Pelakon...ada 2-3 drama yang dia berlakon yang femes...tapi tak ingat mana satu......

CtiE
28-02-11, 03:45 PM
Shah Jaszle, Maria Farida Dan Neelofa, Siapa Yang Bercakap Benar? (http://beautifulnara.com/shah-jaszle-maria-farida-dan-neelofa-siapa-yang-bercakap-benar/)

Semalam di Pancaindera dan di Bipop semuanya cerita pasal Shah Jaszle, Maria Farida dan Neelofa. Kesimpulan yang dapat dibuat ialah Maria Farida dan Shah Jaszle dah tak ada apa-apa. Maria Farida dah single balik. Kalau nak ngorat dia silakan. Shah Jaszle single atau pun tidak sukar untuk ditentukan. Neelofa pulak kalau single Abang Nara dah chop untuk buat bini nombor dua nanti. Hehehe Meh kita dengar apa Maria Farida cakap. rasanya yang menjadi mangsa dalam kes cinta 3 segi ini ialah Maria Farida.

Biarlah ‘dia’ bercakap apa yang dia nak cakap. Saya tak nak terlibat dengan dia lagi, jangan babitkan saya dengan dia. Kami memang sudah putus cinta dan semuanya sudah berakhir, saya tak mahu ada kaitan apa-apa dengan dia lagi.

Ok dari ayat di atas memang diorang berdua dah clash. Puncanya?

Itu dakwaan yang tak betul. Saya putus cinta dengan dia bukan sebab cemburu
buta. Awak nak tahu kenapa kami putus? Sebenarnya saya sudah meluat dengan perangai dia.

Dan bila ditanya bab betulkah Neelofa cakap yang Maria Farida selalu telefon dia untuk bertanya pasal Shah Jaszle, ini jawapan dari Maria Farida.

Alah, pada saya senang saja. Biasalah, budak baru nak naik. Cari kontroversi untuk popular. Kita kenalah faham.

Memang pedih jawapan dari Maria Farida. Tapi ada benarnya jugak. Shah Jaszle dan Neelofa kedua-duanya baru nak naik nama. Dengan ada kontroversi sebegini barulah dapat promosi free. Dan paling penting, filem Azura 2011 pun dapat free promo. Tak gitu?

Dan ini pandangan Maria Farida tentang sikap Shah Jaszle. Adakah memang benar Shah Jaszle seorang playboy?

Dulu saya tak percaya nasihat kawan-kawan agar jangan berkawan dengan dia. Kawan-kawan kata sebagai artis baru, sudah tentu dia nak gunakan saya, tapi saya tak dengar kata kawan-kawan. Akhirnya sekarang saya tahu juga, memang betul dia suka kontroversi. Setiap lokasi berlakon, mesti saya dengar cerita dia dengan heroin yang berlakon sekali dengan dia.

Dan sesungguhnya Maria Farida memang sudah berpatah arang dengan Shah Jaszle. Dia kecewa sebab selama ini dia tak pernah ada kontroversi tetapi disebabkan Shah Jaszle ini, namanya penuh dengan kontroversi murahan.

Saya memang tidak suka dengan kontroversi. Saya seorang artis yang clean sebelum ini. Saya mahu kehidupan saya kembali normal. Tolonglah jangan kait nama saya lagi dengan dia selepas ini.

Kalau baca kenyataan Shah Jaszle dan Neelofa semalam di Pancaindera dan BiPop, nampak agak pelik sedikit.janganlah cuba menjadi popular dengan mencipta kontroversi sebegini. Jadilah popular kerana anda memang berbakat dan menyerlah dalam apa jua bidang yang anda ceburi. Kalau popular macam ini, peminat tak suka. Makin benci adalah. Tak gitu?

kredit : beautifulnara.com

Intanmahsuri
28-02-11, 03:49 PM
majistret kot...ekekeke

Pelakon...ada 2-3 drama yang dia berlakon yang femes...tapi tak ingat mana satu......

Skrg dia berlakon cerita Hani, setiap hari Selasa jam 9malam. Tapi Selasa ni yakni esok dah episod akhir. Beliau juga berlakon sbg sahabat NurAmina dalam drama rantaian Nur Kasih.

terunasuci
28-02-11, 03:59 PM
Skrg dia berlakon cerita Hani, setiap hari Selasa jam 9malam. Tapi Selasa ni yakni esok dah episod akhir. Beliau juga berlakon sbg sahabat NurAmina dalam drama rantaian Nur Kasih.

Terimakasih IM...tadi nak sebut drama ni lah...tapi tiba2 lak tak terkeluar dalam data otak ni...hehehe

terunasuci
28-02-11, 04:03 PM
Kalau baca kenyataan Shah Jaszle dan Neelofa semalam di Pancaindera dan BiPop, nampak agak pelik sedikit.janganlah cuba menjadi popular dengan mencipta kontroversi sebegini. Jadilah popular kerana anda memang berbakat dan menyerlah dalam apa jua bidang yang anda ceburi. Kalau popular macam ini, peminat tak suka. Makin benci adalah. Tak gitu?

Trend untuk drama dan filem tempatan...kalau ada drama dan filem baru, pasti ada gossip terbaru untuk pelakon utama...

Kalau cerita seram lak, pasti pelakon2 utama mengalami mimpi ngeri atau terasa ada benda yang mengganggu...tak pun masa melakonkan babk ngeri mereka merasa takut yang amat sangat...padahal masa berlakon tu krew produksi sikit punya ramai...tak pun, bila main kat panggung, budak 5 tahun pun tak takut nak tengok citer tu...kadang2 siap gelak lagi......

terunasuci
01-03-11, 01:52 PM
Anuar Zain & Fara Fauzana Berpegang Tangan (http://www.ohbulan.com/gambar-anuar-zain-fara-fauzana-berpegang-tangan/)

Aduh, romantiknya Anuar Zain & Fara Fauzana yang berpegangan tangan pada siri jelajah Anugerah Bintang Popular Berita harian 2010 di SACC Mall, Shah Alam, 20 Februari 2011....

p/s : tp aku tgk kelakar lak...hehehe

terunasuci
01-03-11, 01:55 PM
Bob Lokman Sertai PAS, Parti Islam SeMalaysia. (http://www.ohbulan.com/gambar-bob-lokman-sertai-pas-parti-islam-semalaysia/)

Berita ini mengesahkan penyertaan Bob Lokman ke parti politik PAS yang telah mendapat perhatian daripada 30 ribu pengunjung yang hadir di Kota Sarang Semut, Kedah sempena Perhimpunan Pemuda 30k.

Menurut Bob Lokman, dia menyertai PAS kerana risau dengan gejala sosial yang semakin berleluasa. Atas dasar tanggungjawab terhadap anak-anak, dia berasa terpanggil untuk bersama-sama berjuang dengan ahli PAS yang lain.

Bob Lokman telah menyerahkan borang keahliannya kepada YAB Ustaz Azizan Razak, Menteri Besar Kedah dan diberi ruang untuk memberikan ucapan pertamanya di hadapan pemuda PAS yang berjumlah 30 ribu orang....

p/s : nampak tua betul Bob Lokman sekarang...

terunasuci
01-03-11, 01:58 PM
Sah, Daphne Iking Sudah Peluk Islam & Berkahwin! (http://www.ohbulan.com/sah-daphne-iking-sudah-peluk-islam-berkahwin/)

Daphne Iking atau nama islamnya, Dahlia Eleanor Iking mendedahkan hatinya terdetik untuk memeluk islam setelah dia kagum melihat keindahan alam serta keunikan seni bina Islam di bangunan Taj Mahal.

"Dari keajaiban yang berlaku di sana saya dapat rasakan keinginan memeluk agama Islam dari dalam diri dan menjadi isterinya. Dia (Joe) juga terkejut ketika itu," kata Daphne.

"Islam adalah agama yang indah. Saya masih lagi belajar tentang agama ini terutama selepas pelbagai dugaan yang menimpa dalam kehidupan saya," katanya.

Daphne & Joe (Azmi Abdul Rahman) melangsungkan pernikahan pada 8 Januari lalu di Penampang, Sabah dan hanya mengadakan sebuah majlis bersama anak yatim dan kawan-kawan terdekat di Kuala Lumpur.

Pasangan yang sudah mengenali sejak lebih setahun lalu itu menjalinkan hubungan sebagai rakan kongsi perniagaan dalam beberapa projek seperti 2REDchairs yang membincangkan isu-isu sensatif seperti agama, homoseksual dan perubahan jantina.

"Pada mulanya saya tidak yakin dengan hubungan ini boleh pergi sejauh ini dan kami pernah berpisah sebelum ini. Namun kami tetap berhubung sebagai rakan kongsi.

"Bagaimanapun dia tetap ditakdirkan sebagai jodoh saya. Dia memberi sokongan kepada saya ketika perkahwinan pertama saya menjadi mendapat publisiti meluas," katanya.

Tahniah buat Dahlia & Joe.

kirabuluberuang
01-03-11, 03:58 PM
fuhh..meleleh tengok daphne iking nie...delicious

chochobi
03-03-11, 02:26 AM
Maksudnya? Tak boleh blah tu camana eh..share the story please...!

Ni dulu adik angkat aku yang cerita. Zaqiyah ni masa zaman sekolah dulu, ramai yang tak suka. Bukan budak perempuan jer tak suka, budak lelaki pon tak suka. Pasalnya dia nie perangai berlagak, cerita tak mau jatuh, lepas tu suka2 jer pow org. Budak2 pompuan yg agak2 rapat dgn dia selalu kena. Selalu pinjam barang tak pulang.

Yang lagi best, dia dari umur 15 dah selalu gi clubbing tapi modal sendiri takder. Semua dia pow kat budak2 lelaki. Sampai kawan2 dia punya bf pon dia nak guna. Time takder duit jer mesti dia carik "mangsa".

Jadi lepas aku dapat tau Tiz Zaqiyah ni adalah orang yang ini, aku pon tak heran pasal cerita yang dia gi kacau Jejai pagi2 buta ajak gi clubbing ke apa ntah masa Jejai dgn Fasha Sendot dulu.

Gambar berempat yang Zaqiyah pakai baju merah tu masa Prom Night diorang dekat Genting. Masa tu bebudak tu berbulu pasal dia sibuk2 menempel. Dah takder geng ler katakan. Yang tiga orang tu adik angkat aku dgn kawan2nya. Cover punya pasal senyum la jugak.

Kesimpulannya, nampak jer baik dan cun.. tapi tak senonoh perangainya..

sam261079
03-03-11, 06:11 PM
Ni dulu adik angkat aku yang cerita. Zaqiyah ni masa zaman sekolah dulu, ramai yang tak suka. Bukan budak perempuan jer tak suka, budak lelaki pon tak suka. Pasalnya dia nie perangai berlagak, cerita tak mau jatuh, lepas tu suka2 jer pow org. Budak2 pompuan yg agak2 rapat dgn dia selalu kena. Selalu pinjam barang tak pulang.

Yang lagi best, dia dari umur 15 dah selalu gi clubbing tapi modal sendiri takder. Semua dia pow kat budak2 lelaki. Sampai kawan2 dia punya bf pon dia nak guna. Time takder duit jer mesti dia carik "mangsa".

Jadi lepas aku dapat tau Tiz Zaqiyah ni adalah orang yang ini, aku pon tak heran pasal cerita yang dia gi kacau Jejai pagi2 buta ajak gi clubbing ke apa ntah masa Jejai dgn Fasha Sendot dulu.

Gambar berempat yang Zaqiyah pakai baju merah tu masa Prom Night diorang dekat Genting. Masa tu bebudak tu berbulu pasal dia sibuk2 menempel. Dah takder geng ler katakan. Yang tiga orang tu adik angkat aku dgn kawan2nya. Cover punya pasal senyum la jugak.

Kesimpulannya, nampak jer baik dan cun.. tapi tak senonoh perangainya..

Tertarik dengan statement diatas nie , teringgin nak komen skit lah , tapi no heart feeling lah ok .

Setiap kelahiran didunia ini umpama kain putih yang indah dan bersih, yang mencorakkan nya ibu bapa dan keluarga , Betul tak! ! . Tetang masaalah peribadi TIZ nie bukan hanya dia sorang ajer berpewatakan macam nie. Aku percaya semua kita pernah lalui kan ! ! ! Bermula dari zaman sekolah , Pow megepow , Skodeng , gi clubing curi curi, dan macam macam lagi lah, sebab aper kita nak lakukan semua tu , fikir fikirkan lah.

Bagi aku itu semua adalah kitaran proses sesebuahkehidupan, makin meningkat dewasa semakin matang lah pemikiran dan semakin bertambah lah pengalaman dalam hidup kita .
bak kata org putih (experincen is the best teacher in the world)

Tiz walaupun aku tidak kenali secara rapat (sebab tak berpeluang) tapi aku percaya setiap apa yang berlaku pada dia semua nya diatas sikap cemburu orang disekeliling yang hanya tahu megutuk dan menceritakan sesuatu yang mengaibkannya ajer,

Orang orang yang suka suka mengaibkan dan megutuknya tu sudah sudah lah , kalau asyik nak kutuk dan aibkan seseorang tu , sampai bila artis kita nak maju dan dikenali ditahap antarabangsa. Cuba tengok diri sendiri tu dulu depan cermin .....

Apa apa pun TIZ telah berjaya meletakkan satu tanda aras sebaris dengan pelakon pelakon hebat sekarang.

chochobi
05-03-11, 08:09 AM
Dengki mendengki tu dah lumrah dunia zaman sekarang tapi takkan la sampai dekat satu sekolah tak suka kat dia pasal dengki kot.. kalau setakat budak2 pompuan tu boleh percaya gak la diorang dengki pasal Zaqiyah tu hot.. tapi takkan la bebudak lelaki berbulu kat dia pasal dia hot gak kot.. ekeke.. naik bulu adala.. anyway ini cerita yg aku dapat tau dulu2 dari adik angkat aku yg no 2 dari kiri tu.. harap2 sekarang ni Tiz Zaqiyah tak begitu lagi dan boleh menjadi pelakon yg dikenali kerana bakat dan bukan kerana cerita2 yg tak elok..

P.S. Aku dulu2 mintak adik angkat aku rekemen kat kawan dia yg sebelah Zaqiyah tu, tapi adik angkat aku kata aku tak cukup hensem.. oh Sarah.. melepas abang.. auwww!!!

terunasuci
07-03-11, 01:48 PM
Ko tgk artis baru ni, Baby Faralia...cuba bandingkan wajah dia masa kat kampung......

shyme
07-03-11, 02:30 PM
Ko tgk artis baru ni, Baby Faralia...cuba bandingkan wajah dia masa kat kampung......

tu posing untuk majalah mangga kot. majalah mangga kan kena half naked... ekekek...

shamtpg
07-03-11, 02:37 PM
saya suka nipple beliau (bukan shyme)tapi refer pada TS post.

shyme
07-03-11, 02:41 PM

x nampak pun nipple beliau... mata anda sungguh la tajam. boleh menembusi baju... sangat bahaya ni....:35::35::35:

opsxkl
07-03-11, 03:06 PM
x nampak pun nipple beliau... mata anda sungguh la tajam. boleh menembusi baju... sangat bahaya ni....:35::35::35:

kenapa saya pun boleh nampak nipple beliau.. refer to TS pic 1 post.. adakah mata saya juga tajam dan boleh menembusi baju..
"change mode to tgk baju awek2 yg lalu lalang di sini.. "

terunasuci
07-03-11, 03:19 PM

kenapa saya pun boleh nampak nipple beliau.. refer to TS pic 1 post.. adakah mata saya juga tajam dan boleh menembusi baju..

Hahahaha...biasalah...pandangan lelaki dalam bab2 ni biasanya boleh bertukar pandangan makrifat...hehehe

Pada yang ada FB, boleh layan gambar2 seksi dia kat FB dia...kalau rajin tolong la tepek kat sini lak...sbb saya kan tak de FB...... :cry::cry::cry:

http://www.facebook.com/babyfaralia

aCe
07-03-11, 04:13 PM
Syafiqah Amanda adalah merupakan artis baru dalam dunia hiburan tempatan. Baru jer berusia 19 tahun, muda masih, pelajar SEGI SJ. Kalau sesiapa ada tengok Gerabak, mesti dah terlihat Amanda di sana. Sebab Amanda pernah berlakon dalam rancangan tu sementara 'part-time' menjadi model. Tapi yang lebih memeranjatkan, Amanda mempunyai hati dengan Syamsul Datuk Yusof Haslam. Tapi biasalah, impian kan nak bercinta dengan anak jutawan, siapa yang tak nak, korang pun mesti berimpian sedemikian kan. Hehe. Apa-apa pun selamat lah kepada Amanda kerana menjadi anak seni.

awangblack
07-03-11, 10:57 PM
Hahahaha...biasalah...pandangan lelaki dalam bab2 ni biasanya boleh bertukar pandangan makrifat...hehehe

Pada yang ada FB, boleh layan gambar2 seksi dia kat FB dia...kalau rajin tolong la tepek kat sini lak...sbb saya kan tak de FB...... :cry::cry::cry:

http://www.facebook.com/babyfaralia
bro ts yang dihormati. link tersebut nampaknya telah tidak wujud lagi. baru je nak layan 'susu'

awangblack
07-03-11, 10:58 PM
Syafiqah Amanda adalah merupakan artis baru dalam dunia hiburan tempatan. Baru jer berusia 19 tahun, muda masih, pelajar SEGI SJ. Kalau sesiapa ada tengok Gerabak, mesti dah terlihat Amanda di sana. Sebab Amanda pernah berlakon dalam rancangan tu sementara 'part-time' menjadi model. Tapi yang lebih memeranjatkan, Amanda mempunyai hati dengan Syamsul Datuk Yusof Haslam. Tapi biasalah, impian kan nak bercinta dengan anak jutawan, siapa yang tak nak, korang pun mesti berimpian sedemikian kan. Hehe. Apa-apa pun selamat lah kepada Amanda kerana menjadi anak seni.
susu sedap lemak manis berkrim...

terunasuci
08-03-11, 08:10 AM
bro ts yang dihormati. link tersebut nampaknya telah tidak wujud lagi. baru je nak layan 'susu'

Ye ker...aku baca kat blog, kat FB minah ni lagi banyak pic seksi meksi...mungkin dah tutup sebab ramai sangat yang nak tengok......

terunasuci
10-03-11, 12:14 PM
Hari Ahad semalam keluar cerita Adira bercinta dengan Penkid...ni jawapan beliau...

Jika sebelum ini Adira dikaitkan mempunyai masalah displin, selepas menjalin hubungan bersama salah seorang pelajar AF8, Iwan, kini Adira dihimpit dengan gosip bercinta dengan seorang pengkid yang dikenali sebagai Zack.

Dikatakan sering menemai Adira di majlis-majlis keramaian, Zack juga dikhabarkan banyak menggunakan wang milik Adira, dan yang terbaru, Adira dilaporkan baru sahaja membeli sebuah Ipad buat temannya itu.

Menghubungi Adira, dia menafikan segala gosip yang sedang bermain di ruangan udara seni sekarang ini. Jom kita ikuti apa kata Adira tentang hubungannya bersama Zack.

Benarkah Adira sekarang bercinta dengan wanita pengkid bernama Zack?

Itu semua fitnah! Zack hanya teman rapat saya dan hubungan kami sama sahaja seperti mana saya dengan kawan-kawan saya yang lain.

Saya tidak faham mengapa orang terlalu sensetif dengan perkara ini, Zack juga wanita dan juga manusia, jadi mengapa pula saya tidak boleh berkawan rapat dengannya.

Saya bukanlah orang yang suka memilih kawan, siapa pun yang mahu berkawan dengan saya, dan mereka datang dengan ikhlas, saya pasti akan berkawan rapat dengan mereka, seperti mana Zack.

Berapa lama Adira sudah mengenalinya?

Kami berjumpa sewaktu Konsert Reunion AF yang lalu, masa tu dia jadi floor manager untuk Astro. Selepas daripada itu, kami terus berkawan sehinggalah sekarang.

Mungkin Adira terlalu kerap membawanya ke majlis-majlis terbuka, jadi ia membuatkan ramai orang sangsi?

Tidaklah terlalu kerap, jika ada sekalipun, hanya di malam separuh akhir muzik-muzik yang lalu, tapi dia hanya membantu saya sahaja, tapi kalau majlis anjuran Astro, Zack memang selalu ada kerana dia pratikal di situ.

Saya hairan, salahkah saya bawa Zack? kalau artis lain datang bersama pengurus mereka yang terdiri daripada lelaki lembut, orang tidak syak apa-apa dan ia tidak pernah menjadi kontroversi.

Zack hanya membantu saya sekiranya ada perkara yang tidak boleh lakukan seorang diri, itu sahaja. Kami tidak pernah beraksi mesra dan tidak pernah berkelakuan berlebihan sehingga boleh menimbulkan syak wasangka pada orang lain.

Benarkah Zack selalu menggunakan duit Adira dan Adira baru sahaja menghadiahkannya Ipad?

Sejak saya berkawan dengan Iwan lagi, orang sduah mengatakan perkara sebegini padanya dan kini ia berjangkit pula pada Zack.

Untuk apa saya beri duit pada mereka, sedangkan mereka sudah pun bekerja. Dan kenapa pula saya perlu hadihkan Zack Ipad, lebih baik saya beli untuk diri saya sendiri, kerana saya pun belum memilikinya.

Selepas perkara ini bagaimana hubungan Adira dengan Zack? Masih berkawan atau cuba menjauhkan diri?

Setakat ini saya cuba untuk tidak terlalu dekat dengannya, sebab perkara ini masih terlalu panas dan saya kasihan melihat Zack yang terpaksa berhadapan dengan gosip sebegini.

Biarlah saya elakkan dahulu daripada bertemunya, saya tak mahu orang mengata dia macam-macam. Dia ikhlas nak berkawan dengan saya, tetapi sudahnya dia pula yang terkena tempias gosip sebegini.

p/s : Hai Adira...abang kan ada...kenapa Pengkid yang ko cari...
p/s : Tunggu komen dari Sam......

jemaing
10-03-11, 04:52 PM
TIGA tahun berhempas-pulas dalam industri seni masih belum menjanjikan kesempurnaan buat pelakon manis Siti Saleha Mohd Baharum, 21.

Ini kerana masa yang diperuntukkan untuk bergelar anak seni terpaksa dibahagikan dengan pelajaran. Sesibuk mana dengan aktiviti seni, Saleha cuba tidak melupakan pengajiannya demi mengejar kejayaan di menara gading.
Dek kerana sibuk dengan pelajaran, dia terpaksa menolak tawaran tiga buah filem daripada penerbit ternama.

Bagaimanapun, tahun ini dia memujuk hatinya untuk bersiap sedia menerima tawaran berlakon filem pertamanya.
“Saya rasa tahun ini merupakan masa yang sesuai untuk saya berlakon filem kerana sebelum ini masa saya banyak ditumpukan kepada pelajaran selain saya merasakan merasakan masih baru dalam dunia lakonan.

“Jadi, saya sudah bersedia untuk berlakon filem. Saya sedang menunggu pembikinan filem pertama tidak lama lagi.
“Paling seronok apabila saya turut menerima tawaran berlakon di samping Datuk Shah Rukh Khan iaitu filem Don 2 pada 15 Mac ini.

shyme
11-03-11, 02:35 PM
Pintu hati Yusry belum terbuka terima mana-mana wanita

KUALA LUMPUR 10 Mac – Pengarah filem Hikayat Merong Mahawangsa (HMM), Yusry Abdul Halim, 38, tidak meletakkan sebarang syarat ke atas mana-mana wanita untuk menjadi suri dalam hidupnya.

Katanya, jika pintu hatinya sudah 'dirempuh' oleh wanita berkenaan, beliau sanggup menerima segala kekurangan yang ada pada wanita itu.

“Saya berkawan dengan semua orang dan kebanyakannya di kalangan artis kerana sikap saya dari dulu sampai sekarang, jarang keluar rumah.

“Itulah sebabnya ramai yang menggosipkan saya dengan artis, tetapi tidak mustahil jika pasangan hidup saya nanti bukan dari dalam lingkungan artis,” katanya yang menduda sejak 2006.

Beliau berkata demikian ketika diwawancara secara langsung untuk program Jom Chat Bersama... Yusry KRU di Utusan Online di Ibu Pejabat Kumpulan Utusan di sini malam tadi.
Yusry merupakan artis kedua berpeluang berbual melalui TV Utusan yang disiarkan secara langsung selepas Aizat pada minggu lalu.

Yusry turut bercerita tentang filem ketiga arahannya pada program bual di laman sesawang, www.utusan.com.my yang boleh diikuti secara langsung menerusi live streaming.

Beliau yang masih belum menemui pengganti Erra Fazira berkata, HMM dibintangi aktor Stephen Rahman Hughes, Ummi Nazeera, Jing Lu dan Gavin Rees Stenhouse.
Mulai esok, HMM yang kos pembikinan menelan belanja RM8 juta akan ditayangkan di 66 panggung secara serentak di seluruh negara.

Filem terbitan KRU Studios Sdn. Bhd. itu turut ditayang di 72 negara termasuk Amerika Syarikat, Jerman, Eropah, Britain, Rusia, Kanada, China dan Australia.

“Mengikut perjanjian, pihak penayang di negara berkenaan bebas menggunakan apa sahaja bahasa yang mereka pilih. Setahu saya, penonton di Jerman lebih gemar menonton filem yang dialih suara ke bahasa ibunda mereka.

“Selain itu, mereka juga berhak mengubah judul filem HMM mengikut keserasian tayangan di negara masing-masing, misalnya, Britain menggunakan judul Clash Of The Empires.
“Apa yang penting, filem tersebut berjaya menembusi pasaran global,” katanya.

Bila la saya nak dapat merempuh Yusry ni... ekeke... Mimpi sudah. Mungkin ada petanda tu. ekekeke

jemaing
11-03-11, 05:09 PM
Malaysian rock star Ella has been invited to sing at the World Rock Festival in Moscow in June.

Representing Malaysia, she will share the stage with other famous international acts like Linkin Park and Slash.

Her selection comes after wowing organizers with her strong 6-song performance in St Petersburg last November for the World Wildlife Foundation.

She said: "I am very honoured and plan to play some of my greatest hits like Layar Impian,"

Ella is currently working on a new album that is slated for release in May.

shytan79
11-03-11, 05:21 PM
Antara gambar2 dr merong mahawangsa.

FLO
14-03-11, 04:26 PM
gua dptkan ini dari satu forum sensasi..mengenai kawan kita gak
panas gossip ini....gua suggest dia panggil melodi utk bagi kenyataan
kalau dia panggil jgn lupa ajak2 photog2 MK okiessss..ekekek

Peminat ditolak dan dipukul..

haloo..semalam di village mall sg.petani berlangsungnye road tour ABPBH 2010..ramai gak artis popular yg memriahkan road tour tu..ada black..along RL..zizan RL..didie alias..elfira loy..faizal tahir..kenchana dewi..aizat..shahir dan ramai lg..ehmmm..sebot pasal shahir..semalam semase sesi bergambar bersame shahir..ada insiden yg telah mengguris hati dan menaikkan kemarahan peminat2 shahir..beberapa org peminat telah ditolak malah ada dipukul oleh manager shahir..huh!!!..perkare ini boleh membuatkan undian untuk shahir akan merudum..hebat sangatkah manager shahir tu sampai nk pukul org bagai..:5578: :5578:

shytan79
14-03-11, 04:33 PM
Bila la saya nak dapat merempuh Yusry ni... ekeke... Mimpi sudah. Mungkin ada petanda tu. ekekeke

Mungkin langkah pertama awk bule buat dengan add fb ni..
http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=731718224 (http://www.facebook.com/#%21/profile.php?id=731718224)

WINGS
14-03-11, 04:38 PM
Pintu hati Yusry belum terbuka terima mana-mana wanita

i thot hes fecking gay..
how la pintu hati nak tebukak for women???

Keira Chan
14-03-11, 05:18 PM

alamak!!! saya pun nampak nipple beliau walaupun bukan lelaki.. mcm ne ni?? tapi.. saya pun suka.. lokasi strategik!!

terunasuci
14-03-11, 05:23 PM
Peminat ditolak dan dipukul..

haloo..semalam di village mall sg.petani berlangsungnye road tour ABPBH 2010..ramai gak artis popular yg memriahkan road tour tu..ada black..along RL..zizan RL..didie alias..elfira loy..faizal tahir..kenchana dewi..aizat..shahir dan ramai lg..ehmmm..sebot pasal shahir..semalam semase sesi bergambar bersame shahir..ada insiden yg telah mengguris hati dan menaikkan kemarahan peminat2 shahir..beberapa org peminat telah ditolak malah ada dipukul oleh manager shahir..huh!!!..perkare ini boleh membuatkan undian untuk shahir akan merudum..hebat sangatkah manager shahir tu sampai nk pukul org bagai..

Tengoklah saiz badan Managernya cam ner...hehehe......

sam261079
15-03-11, 11:10 AM
Tengoklah saiz badan Managernya cam ner...hehehe......

Ku sangka kan artis ajer ader gosip rupa-rupanya si manager pun terkena tempiasnya..
ini lah gara gara tak dapat bergambar dengan artis pujaan , artis dijadikan bahan tomahan di salah satu forum ....

Kepada sesiapa yang menulis cerita ini dan sanggup bersemuka dengan tuan yang empunya badan silakan lah. Bak kata pepatah org lama lama kalau takut dilambung ombak jangan berumah ditepi pantai , kalau takut bersemuka jangan pandai pandai nak bantai org sesuka hati dalam forum...

sam261079
15-03-11, 11:22 AM
Hari Ahad semalam keluar cerita Adira bercinta dengan Penkid...ni jawapan beliau...

Jika sebelum ini Adira dikaitkan mempunyai masalah displin, selepas menjalin hubungan bersama salah seorang pelajar AF8, Iwan, kini Adira dihimpit dengan gosip bercinta dengan seorang pengkid yang dikenali sebagai Zack.

Dikatakan sering menemai Adira di majlis-majlis keramaian, Zack juga dikhabarkan banyak menggunakan wang milik Adira, dan yang terbaru, Adira dilaporkan baru sahaja membeli sebuah Ipad buat temannya itu.

Menghubungi Adira, dia menafikan segala gosip yang sedang bermain di ruangan udara seni sekarang ini. Jom kita ikuti apa kata Adira tentang hubungannya bersama Zack.

Benarkah Adira sekarang bercinta dengan wanita pengkid bernama Zack?

Itu semua fitnah! Zack hanya teman rapat saya dan hubungan kami sama sahaja seperti mana saya dengan kawan-kawan saya yang lain.

Saya tidak faham mengapa orang terlalu sensetif dengan perkara ini, Zack juga wanita dan juga manusia, jadi mengapa pula saya tidak boleh berkawan rapat dengannya.

Saya bukanlah orang yang suka memilih kawan, siapa pun yang mahu berkawan dengan saya, dan mereka datang dengan ikhlas, saya pasti akan berkawan rapat dengan mereka, seperti mana Zack.

Berapa lama Adira sudah mengenalinya?

Kami berjumpa sewaktu Konsert Reunion AF yang lalu, masa tu dia jadi floor manager untuk Astro. Selepas daripada itu, kami terus berkawan sehinggalah sekarang.

Mungkin Adira terlalu kerap membawanya ke majlis-majlis terbuka, jadi ia membuatkan ramai orang sangsi?

Tidaklah terlalu kerap, jika ada sekalipun, hanya di malam separuh akhir muzik-muzik yang lalu, tapi dia hanya membantu saya sahaja, tapi kalau majlis anjuran Astro, Zack memang selalu ada kerana dia pratikal di situ.

Saya hairan, salahkah saya bawa Zack? kalau artis lain datang bersama pengurus mereka yang terdiri daripada lelaki lembut, orang tidak syak apa-apa dan ia tidak pernah menjadi kontroversi.

Zack hanya membantu saya sekiranya ada perkara yang tidak boleh lakukan seorang diri, itu sahaja. Kami tidak pernah beraksi mesra dan tidak pernah berkelakuan berlebihan sehingga boleh menimbulkan syak wasangka pada orang lain.

Benarkah Zack selalu menggunakan duit Adira dan Adira baru sahaja menghadiahkannya Ipad?

Sejak saya berkawan dengan Iwan lagi, orang sduah mengatakan perkara sebegini padanya dan kini ia berjangkit pula pada Zack.

Untuk apa saya beri duit pada mereka, sedangkan mereka sudah pun bekerja. Dan kenapa pula saya perlu hadihkan Zack Ipad, lebih baik saya beli untuk diri saya sendiri, kerana saya pun belum memilikinya.

Selepas perkara ini bagaimana hubungan Adira dengan Zack? Masih berkawan atau cuba menjauhkan diri?

Setakat ini saya cuba untuk tidak terlalu dekat dengannya, sebab perkara ini masih terlalu panas dan saya kasihan melihat Zack yang terpaksa berhadapan dengan gosip sebegini.

Biarlah saya elakkan dahulu daripada bertemunya, saya tak mahu orang mengata dia macam-macam. Dia ikhlas nak berkawan dengan saya, tetapi sudahnya dia pula yang terkena tempias gosip sebegini.

p/s : Hai Adira...abang kan ada...kenapa Pengkid yang ko cari...
p/s : Tunggu komen dari Sam......

Mungkin statement diatas nie membuat anda semua terkejut dengan kenyataan akhbar selama 2 minggu berturut turun terpangpang cerita berkenaan gadis yang popular dengan lagu KU ADA KAMU dan ILUSI ini.

Kepada Peminat adira , Mohon maaf dipinta , kenyataan diatas nie merupakan susulan cerita dari keratan minggu sudah (ADIRA BERCINTA DENGAN PENKID)

Dengan segala hormatnya saya nak nyatakan disini, bukan mudah untuk menjadi artis yang sedang meningkat naik bak kata org semakin hangat dipasaran, ader ajer tomahan dan juga cacian akan mendatang, Tak semua nya indah belaka , dan bukannnya panas sampai kepetang , ader kala nya hujan dan mendung jugak.

Ulasan skit tentang ADIRA , mmg benar adira ader berkawan dengan penkid , tapi itu semua sebagai memenuhi senarai friends listnya yang baru di kuala lumpur , ADIRA seorang yang peramah , periang , dan suka sangat berkawan , kata orang tua -tua adira nie jenis mesra alam, setiap insan yang cuba mendekatinya pasti dilayan seperti seoarang kawan yang telah dikenali.

Memamng benar adira berkawan dengan zack tapi, tapi tak lebih dari itu . semua kawan dilayan sama rata , dan kepada yang berminat nak berkawan dengan dia silakan ...

Kepada KINGs & TS -- ADIRA MASIH SINGLE

terunasuci
15-03-11, 11:24 AM
Ku sangka kan artis ajer ader gosip rupa-rupanya si manager pun terkena tempiasnya..
ini lah gara gara tak dapat bergambar dengan artis pujaan , artis dijadikan bahan tomahan di salah satu forum ....

Kepada sesiapa yang menulis cerita ini dan sanggup bersemuka dengan tuan yang empunya badan silakan lah. Bak kata pepatah org lama lama kalau takut dilambung ombak jangan berumah ditepi pantai , kalau takut bersemuka jangan pandai pandai nak bantai org sesuka hati dalam forum...

Hahahaa...biasalah sam...nama pun dunia artis...masing2 dapat tempias glamer....

sam, komen sikit pasal gosip Adira tu................

shytan79
15-03-11, 11:26 AM

Hahahah..tunggu apa lg KINGs & TS ..

*Jauh sangat sabah.

sam261079
15-03-11, 11:53 AM
Hahahah..tunggu apa lg KINGs & TS ..

*Jauh sangat sabah.

Sila hantar resume dulu lah yer kepada yang berminat ,.....
tapi kalau TS dn KINGX gua bagi laluan terus .. tak perlu beratur

KiNgX
15-03-11, 12:06 PM

Hahaha...Sam, bawak la datang TT. Btw, bawah ni depa kata Akma Hisyam. Depa kata la, saya tak kata apa-apa pun

KiNgX
15-03-11, 12:14 PM
Nak tanya, sapa ada gambar terkini Sharifah Sofea ngah nagndung skang ni? Leh share-share tak? Bukan apa, saya suka aset beliau, dah ngandung ni, lagi besar aset beliau....

jemaing
15-03-11, 12:19 PM
Hahaha...Sam, bawak la datang TT. Btw, bawah ni depa kata Akma Hisyam. Depa kata la, saya tak kata apa-apa pun

Nak tanya, sapa ada gambar terkini Sharifah Sofea ngah nagndung skang ni? Leh share-share tak? Bukan apa, saya suka aset beliau, dah ngandung ni, lagi besar aset beliau....

Memang menarik sume attchmentnya...kenapa lar aku tak suke drama melayu..tapi pelakun nya..meyahwatkan semua..!

aCe
15-03-11, 12:29 PM
gambar2 sharifag sofea mengandung yang ade kat net

terunasuci
15-03-11, 12:31 PM
Ulasan skit tentang ADIRA , mmg benar adira ader berkawan dengan penkid , tapi itu semua sebagai memenuhi senarai friends listnya yang baru di kuala lumpur , ADIRA seorang yang peramah , periang , dan suka sangat berkawan , kata orang tua -tua adira nie jenis mesra alam, setiap insan yang cuba mendekatinya pasti dilayan seperti seoarang kawan yang telah dikenali.

Terima kasih sam atas penerangan anda yang panjang lebar...baru rasa lapang dada ni...rasanya baru malam ni boleh lena tidur......

Hahahaa...malas nak hantar resume...aku bagi chance kat KingX lah...

Hahaha...Sam, bawak la datang TT.

Cadangan ni aku setuju...apa kata buat TT Sepetang bersama Adira...kalau boleh jemput sekali si Zuber tu...hehehehe

bawah ni depa kata Akma Hisyam. Depa kata la, saya tak kata apa-apa pun

Dia dah buat pengakaun pun...memang gambaq dia...dia kata, bukan saya kata, yang hampa kecoh2 apasal???

Cuba hang bukak FB dia...mungkin ada kot......

p/s : mamak tu tak marah ke hang amik gambaq majalah tu...

jemaing
15-03-11, 12:41 PM
Datuk Michelle Yeoh Dalam Kung Fu Panda 2
Po si panda akan kembali beraksi bersama gurunya serta rakan-rakan seperguruan dalam filem Kung Fu Panda 2. Filem terbitan DreamWorks Animation ini memiliki watak-watak baru antaranya, watak Soothsayer si kambing gunung, di mana watak ini menggunakan khidmat suara Datuk Michelle Yeoh.

Watak-watak utama Kung Fu Panda 2 masih lagi menggunakan khidmat suara artis dari filem pertama seperti Jack Black, Angelina Jolie, Jackie Chan dan lain-lain. Filem ini bakal ditayangkan di pawagam pada bulan Mei 2011.

jemaing
15-03-11, 12:46 PM
Irma Hasmie Kini Sudah Bertudung

http://i386.photobucket.com/albums/oo307/beautifulnara/gundik/gambarirmahasmiebertudung.jpg

Khabarnya selepas pulang daripada umrah baru-baru ini, Irma Hasmie telah mengambil keputusan untuk bertudung. Satu penghijrahan yang sangat bagus dan pastinya sangat disokong oleh peminat-peminat Irma Hasmie.

Semoga dengan perubahan ini akan bertambah-tambah murah rezeki Irma Hasmie. Dan yang pastinya bila melihat gambar Irma Hasmie bertudung di atas, nampak sangat berseri dan makin cun pulak

sam261079
15-03-11, 02:51 PM
[QUOTE=terunasuci;329173]
Terima kasih sam atas penerangan anda yang panjang lebar...baru rasa lapang dada ni...rasanya baru malam ni boleh lena tidur......

Hahahaa...malas nak hantar resume...aku bagi chance kat KingX lah...

Cadangan ni aku setuju...apa kata buat TT Sepetang bersama Adira...kalau boleh jemput sekali si Zuber tu...hehehehe

Tak berani nak berjanji lah takut kang bila dah berjanji kang tak jadi malu saya...macam nie apa kata kita tunggu lepas ANUGERAH BINTANG POPULAR insyaalah selapas acara ini dia ader kelapangan skit yang pastinya terima kasih pada yang memahami .

terunasuci
15-03-11, 03:49 PM
[QUOTE=terunasuci;329173]

Tak berani nak berjanji lah takut kang bila dah berjanji kang tak jadi malu saya...macam nie apa kata kita tunggu lepas ANUGERAH BINTANG POPULAR insyaalah selapas acara ini dia ader kelapangan skit yang pastinya terima kasih pada yang memahami .

Tak perlu berasa gusar atau gundah gulana untuk menabur janji...demi Adira bila2 pun saya sanggup...di zaman teknologi serba canggih ni, pelbagai medium boleh digunakan untuk memetik TT saat2 akhir ni...sms boleh...FB pun boleh...BBM jer tak de lagi...hehehe

p/s : waktu puncak, rumah saya ke Bangsar 2 jam...

shytan79
15-03-11, 03:57 PM
Tak perlu berasa gusar atau gundah gulana untuk menabur janji...demi Adira bila2 pun saya sanggup...di zaman teknologi serba canggih ni, pelbagai medium boleh digunakan untuk memetik TT saat2 akhir ni...sms boleh...FB pun boleh...BBM jer tak de lagi...hehehe

Aik..ingatkan xder fb..perkembangan yg mnarik ni..

*bule add kut..kekeke

terunasuci
15-03-11, 05:09 PM
Aik..ingatkan xder fb..perkembangan yg mnarik ni..

*bule add kut..kekeke

ekekekeke...alamak!!! kantoi sudah......

p/s : Azam tahun 2011

tattebuzz
15-03-11, 10:11 PM
[QUOTE=sam261079;329195]

Harap janganlah dilupakan saya...

CtiE
15-03-11, 10:17 PM
gambar terbaru sharifah sofia (so sweet)

Kalau tak silap, hanya tinggal lebih kurang 10 hari untuk Sharifah Sofia melahirkan anak sulungnya. Tengok wajah Sharifah Sofia di atas memang nampak seri wajahnya. Cantik dan glowing semacam je. Inilah kelebihan menjadi seorang wanita. Time mengandung wajah bertambah-tambah cantik.

brew
15-03-11, 11:56 PM

Sori menyampok, minah ni sapa? nampak cam mentarik je..

KiNgX
16-03-11, 12:01 AM
Sori menyampok, minah ni sapa? nampak cam mentarik je..

Sekadar menjawab pertanyaan abg brew....klik sini (http://www.google.com.my/#hl=en&source=hp&biw=1360&bih=538&q=akma+hisyam&aq=f&aqi=&aql=&oq=&fp=62efa6f2b6e5febd)

p/s: terima kasih abang Google (http://www.google.com.my/)

PakUda
16-03-11, 04:00 PM
Malaysian rock star Ella has been invited to sing at the World Rock Festival in Moscow in June.

Representing Malaysia, she will share the stage with other famous international acts like Linkin Park and Slash.

Her selection comes after wowing organizers with her strong 6-song performance in St Petersburg last November for the World Wildlife Foundation.

She said: "I am very honoured and plan to play some of my greatest hits like Layar Impian,"

Ella is currently working on a new album that is slated for release in May.

Kalau abetan tau ni mesti terbang ke moscow jugak nak tengok si Ella tu.. peminat tegar Ella..

CtiE
16-03-11, 04:59 PM
Comel Bila Irma Hasmie Bertudung Litup

Inilah wajah terbaru Irma Hasmie bertudung. Serius comel.

Saida Tuntut Fasakh, Tetap Mahu Bercerai

semalam keluar di Kosmo yang Saida meminta fasakh di mahkamah. Kiranya Saida tetap mahu meneruskan penceraian. Kemungkinan besar hati Saida dah tawar yang teramat sangat terhadap suaminya.

Walaupun suami Saida, Mohd Ghazali cuba untuk berdamai dan tidak mahu penceraian berlaku, nampaknya Saida sudah nekad untuk berpisah. Mungkin inilah langkah yang terbaik. Kata orang kalau dah tak sayang kat seseorang buat apa nak tinggal bersama lagi kan? Adalah sebab-sebab yang kita tidak ketahui sehingga Saida begitu beria memohon penceraian.

Saida dan Mohd Ghazali bernikah pada 14 Disember 1996 dan dikurniakan empat orang cahaya mata iaitu Siti Nurunnyssa ,14, Anas, 11, Khalid, 7 dan Siti Nurul Mashitah, 5. Mohd Ghazali sudah 3 kali tidak hadir untuk prosiding mahkamah dan perbicaraan kes seterusnya akan berlangsung pada 18 Mac ini. Harap-harap semuanya berjalan lancar.

Apa pendapat anda? Kenapa agaknya suami isteri yang dah berkahwin 20,30 tahun dan sudah ada anak 4, 5 orang pun boleh bercerai berai? Adakah sudah luntur kasih sayang? Atau sudah bosan dengan rutin yang sama setiap hari?

sam261079
18-03-11, 12:34 AM
Insyaallah kalau niat tu ikhlas , tuhan akan permudahkan lagi pertemuannya nanti ..
harap bersabar , tunggu lah lepas ABPBH yer ,,,

terunasuci
21-03-11, 10:13 AM
Gambar Miera Liyana Seksi di Malam Gala ABP Rafflesia (http://www.budiey.com/gambar-miera-liyana-seksi-di-malam-gala-abp-rafflesia/)

Ini adalah kelibat pelakon baru semasa hadir di Malam Gala ABP – Rafflesia yang baru2 ni diadakan. Lenggok badan langsingnya persis model ternama. Dia adala Miera Liyana Kasmi yang sudah 4 tahun bergelar pelakon...namun tak ramai yang kenal Miera...

Ini permohonan maaf dia (statement bodoh seorang lagi artis)...

"Saya memohon maaf kepada yang tidak menyenangi apabila melihat saya berpakaian seperti ini. Saya tidak sempat mencuba terlebih dahulu pakaian ini kerana baru mendapatnya daripada pereka fesyen pada pagi tadi. Saya sendiri yang memilih pakaian ini kerana nampak sangat cantik dan lain dari lain. Tak sangka pula apabila pakai, jadi seperti ini. Kalau saya pakai tiub, nampak tak cantik pula sebab pakaian ini terdedah di belakang. Saya bersedia menerima teguran orang ramai dengan terbuka tentang pakaian saya ini dan berjanji tidak akan melakukan kesilapan yang sama."

Siapa kah Miera Lyana ni...

Miera atau lebih mesra dengan panggilan Nana ini lahir pada 28 Ogos 1993 dan berasal dari Johor. Sekarang, Miera Liyana dah besar panjang dan sebelum ini pernah berlakon lebih 20 drama termasuklah drama Kamelia Katrina dan juga sebuah filem pertama Apokalips, filem Mamat Khalid yang sedang menunggu masa ditayangkan.

Banding kan pic lama dia dengan yang terbaru tu...tp pasti lepas ni ramai yang dah kenal dah pasti ada beberapa produser sudah merancang untuk mengambilnya berlakon......

terunasuci
21-03-11, 10:18 AM
Tak salah berpakaian sopan untuk pergi majlis yang berprestij ni...tak caya tengok Irma Hasmie ni...dia pun hadir pada majlis yang sama gak......

awangblack
22-03-11, 12:28 AM
Banding kan pic lama dia dengan yang terbaru tu...tp pasti lepas ni ramai yang dah kenal dah pasti ada beberapa produser sudah merancang untuk mengambilnya berlakon......

takat buleh tahan je ni bro ts...nampak tak berapa 'sedap'

awangblack
22-03-11, 12:28 AM
Tak salah berpakaian sopan untuk pergi majlis yang berprestij ni...tak caya tengok Irma Hasmie ni...dia pun hadir pada majlis yang sama gak......

bertudung takde makna kalau nampak 'sedap'

shytan79
22-03-11, 10:22 AM
PETALING JAYA: Pasangan artis Sein dan Nana akan mengadakan majlis kesyukuran selepas mereka kembali bergelar suami isteri. Ia akan diadakan di Dewan Bakti, Taman Tun Dr Ismail, pada 2 April ini, pukul 9 malam.
Nana yang dihubungi berkata majlis tersebut sebagai tanda syukur kerana hubungan mereka terjalin semula pada 11 Mac lalu selepas berpisah selama tiga bulan.

KiNgX
23-03-11, 12:29 PM
Kehadapan sayang Abang K yang jauh dimata dekat dihati...Lisa Surihani.:wuub:

Dikesempatan ini, Abang K nak ucapkan "Happy Birthday Sayang!!". Semoga sayang dipanjangkan umur, dimurahkan rezeki, dipermudahkan jodoh dengan Abang K. I love you so much....til death do us apart....

.K.

shytan79
23-03-11, 01:14 PM
Kehadapan sayang Abang K yang jauh dimata dekat dihati...Lisa Surihani.:wuub:

Potong line nampak:furious:..selain lisa suriani yg merupkan wajah eksklusif astro..ni yg terbaru

Elfira Loy Jadi Artis Astro, Yakin Tak Jejas Pelajaran

PETALING JAYA: Pelakon kanak-kanak, Elfira Loy, 17, yakin keputusan menerima tawaran sebagai artis residen yang dikenali sebagai Wajah Eksklusif Astro tidak menjejaskan tumpuannya terhadap pelajaran.Dia yang bakal menghadapi peperiksaan Sijil Pelajaran Malaysia (SPM) penghujung tahun ini mengakui terpaksa membahagikan masa lakonan dan pelajaran sebaik mungkin.“

*Hepy birthday sue..nak kiss skali kat pipi awk yg gebu tu skali..:YM - 11:

jemaing
28-03-11, 07:21 AM
Miera Liyana Seksi di Malam Gala ABP Rafflesia

Saat ditanya, tidakkah dia bimbang pakaiannya malam ini akan mencetuskan kontroversi, Miera Liyana, pelakon drama Kamelia Katrina memberitahu wartawan Galaksi, “Nampak sikit je. Pilih baju ni sebab nak nampak kelainan.”

Dalam satu lagi news

Tahniah! Miera Liyana cemerlang SPM 2011

Miera Leyana yang kini namanya hangat diperkatakan ekoran kontroversi baju seksi yang diperagakan pada majlis baru-baru ini, cukup puas dengan keputusan SPM yang diumumkan kelmarin (23/3), dengan mendapat kebanyakannya A dalam mata pelajaran yang diambilnya. Jumlah sebenar "A" yang diperolehinya tidak didedahkan kepada umum. Miera sendiri tidak menyangka akan mendapat keputusan yang cukup memuaskan, tambahan dia agak sibuk menjalani pengambaran filem juga drama.

shytan79
28-03-11, 12:18 PM
Zul Huzaimy, Isteri Cerai Talak Dua

PETALING JAYA: Isteri kepada pelakon popular Zul Huzaimy, 33, Nor Dalilah Muhammad, 29 mengesahkan mereka sudah bercerai talak dua dan didaftarkan pada 1 Julai 2010 di Mahkamah Rendah Syariah Kajang.Menurut Dalilah sebelum itu, mereka pernah mengalami konflik pada hujung tahun 2009 dan masing-masing telah menetapkan syarat untuk berbaik semula selepas kejadian berkenaan."Memang selepas itu Zul banyak berubah dan dia tidak seperti dahulu. Malah selepas penceraian tersebut, Zul berhasrat untuk merujuk semula dan merancang ingin melangsungkan perkahwinan secara rasmi."Bagaimanapun, mungkin kami tidak ada jodoh, perancangan itu tidak menjadi dan kami berpisah secara baik. Anak kami, Awal Haziq, 5, pun dah faham dengan keadaan yang berlaku," katanya yang dihubungi mStar Online, Ahad.

* pandai bawak watak jahat..muka kerek gila..hehehe :Drugs_0521:

chaosspawn
28-03-11, 02:26 PM
tumpang lalu..
semalam kebetulan aku gi tempat kawan aku anjurkan kursus nikah, jeng jeng jeng..
terserempak dgn yassin senario, yang mendaftar kat tempat kawan aku tu. Dgn bakal orang rumahnya, bertudung, baik je nampak.
Yassin tetap kelakau orangnya..

pst... jangan lupa aku weh bila nak wat TT Adira tuuuuuuuuuuuuuu

shytan79
29-03-11, 03:49 PM
Astro Umum Pelajar & Tenaga Pengajar AF9

KUALA LUMPUR: Astro pada Isnin memperkenalkan 12 pelajar Akademi Fantasia kesembilan (AF9) termasuk lima barisan tenaga pengajar termasuk dua muka baru.Para pelajar pada kali ini ialah Ahmad Afif Tirmizie (Afif), 25, dari Selangor, Mohamad Amirullah Jahari, 19, (Amir - Sarawak), Mohamad Azri Abdullah, 24, (Azri - Selangor), Khairul Najmuddin Abu Samah, 20, (Erul - Kuala Lumpur), Nur Khaidir Muhd, 22, (Kay - Kuala Lumpur) dan Fahrur Raqib Abdul Majid, 21, (Raqib - Melaka).Turut serta adalah Nur Suhada Jebat, 19, (Aida - Melaka), Nur Atiqah Shariffudin, 22, (Eka - Kuala Lumpur), Zulaika Zahari, 22, (Laika - Selangor), Lenaber Haidir, 21, (Lena - Sabah), Roshammizah Rosli, 28, (Miza - Selangor) dan Queennera Francine Francis, 19, (Nera - Sabah).

Tenaga pengajar baru pula ialah Adlin Aman Ramli sebagai guru seni persembahan dan Ning Baizura (guru vokal persembahan) Sementara tenaga pengajar lain termasuklah Fatimah Abu Bakar (kaunselor motivasi dan guru bahasa Inggeris) yang memasuki tahun ke-8 bersama-sama AF kecuali AF4, Syafizawati Sharif (guru vokal teknikal) dan A. Aris A. Kadir (guru tarian).

Buat pertama kalinya dalam sejarah AF, program Diari AF9 akan dirakamkan dari ruang legar tingkat bawah Jusco AEON, AU2, Setiawangsa.Diari AF9 akan disiarkan bermula 4 April ini, setiap Isnin hingga Jumaat, pukul 9 hingga 9.30 malam di Astro Ria (saluran 104).

Pengumuman pengetua AF9 bakal diumumkan di Tirai AF pada 2 April ini, secara langsung pukul 9 malam dari Jusco AEON Setiawangsa, Konsert AF (setiap Sabtu, pukul 9 malam mulai 9 April) dan Kenangan Afnil (setiap Sabtu, pukul 8.30 malam bermula 2 April ini).

* Demam AF nk mula balik..kohkohkoh:cry:

Intanmahsuri
29-03-11, 04:33 PM
Buat pertama kalinya dalam sejarah AF, program Diari AF9 akan dirakamkan dari ruang legar tingkat bawah Jusco AEON, AU2, Setiawangsa.Diari AF9 akan disiarkan bermula 4 April ini, setiap Isnin hingga Jumaat, pukul 9 hingga 9.30 malam di Astro Ria (saluran 104).
Wowwwww...setiap hari jam 9 malam saya akan ke jusco terdekat dengan rumah saya. Untung2 masuk TV..wakakakkaka...
Patut lah ada banner AF dekat trafik lite dekat situ..

terunasuci
29-03-11, 04:34 PM
Zul Huzaimy, Isteri Cerai Talak Dua

PETALING JAYA: Isteri kepada pelakon popular Zul Huzaimy, 33, Nor Dalilah Muhammad, 29 mengesahkan mereka sudah bercerai talak dua dan didaftarkan pada 1 Julai 2010 di Mahkamah Rendah Syariah Kajang.Menurut Dalilah sebelum itu, mereka pernah mengalami konflik pada hujung tahun 2009 dan masing-masing telah menetapkan syarat untuk berbaik semula selepas kejadian berkenaan."Memang selepas itu Zul banyak berubah dan dia tidak seperti dahulu. Malah selepas penceraian tersebut, Zul berhasrat untuk merujuk semula dan merancang ingin melangsungkan perkahwinan secara rasmi."Bagaimanapun, mungkin kami tidak ada jodoh, perancangan itu tidak menjadi dan kami berpisah secara baik. Anak kami, Awal Haziq, 5, pun dah faham dengan keadaan yang berlaku," katanya yang dihubungi mStar Online, Ahad.

* pandai bawak watak jahat..muka kerek gila..hehehe :Drugs_0521:

Adakah sebelum ni mereka belum membuat majlis perkahwinan secara rasmi??? sbb anak pun dah besar tu......

tumpang lalu..
semalam kebetulan aku gi tempat kawan aku anjurkan kursus nikah, jeng jeng jeng..
terserempak dgn yassin senario, yang mendaftar kat tempat kawan aku tu. Dgn bakal orang rumahnya, bertudung, baik je nampak.
Yassin tetap kelakau orangnya..

pst... jangan lupa aku weh bila nak wat TT Adira tuuuuuuuuuuuuuu

Pengurus Adira bagitau nak buat TT bersama Adira selepas anugerah Berita Harian ni iaitu dalam bulan April gak...tungguuuuu............

Pengumuman pengetua AF9 bakal diumumkan di Tirai AF pada 2 April ini, secara langsung pukul 9 malam dari Jusco AEON Setiawangsa, Konsert AF (setiap Sabtu, pukul 9 malam mulai 9 April) dan Kenangan Afnil (setiap Sabtu, pukul 8.30 malam bermula 2 April ini).

* Demam AF nk mula balik..kohkohkoh:cry:

Secara tak rasmi pengumuman telah dibuat...Pengetua musim terakhir ni adalah Amy Search......

p/s : bukan peminat AF...

shytan79
29-03-11, 04:39 PM
Adakah sebelum ni mereka belum membuat majlis perkahwinan secara rasmi??? sbb anak pun dah besar tu......

Diaorg plan nk buat majlis kawin if nk rujuk balik kut..

*pminat guru tarian dlm dlm AF yg lepas2..hehehe

chaosspawn
29-03-11, 07:43 PM
Pengurus Adira bagitau nak buat TT bersama Adira selepas anugerah Berita Harian ni iaitu dalam bulan April gak...tungguuuuu............

TS, harapannya agar tuan-tuan tidak melupakan saya apabila acara TT itu akan dijalankan. saya mauuuuu itot

p/s: saya pun bukan penggemar AF

KiNgX
29-03-11, 09:25 PM
TS, harapannya agar tuan-tuan tidak melupakan saya apabila acara TT itu akan dijalankan. saya mauuuuu itot

p/s: saya pun bukan penggemar AF

Disebabkan kamu pun nak potong line, jangan arap la kami nak ajak kamu join skali....hahaha...kamu ensem, line tak bopa kelia, satgi kami ni, Adira tak pandang lak.

tetraceta
29-03-11, 11:24 PM
Disebabkan kamu pun nak potong line, jangan arap la kami nak ajak kamu join skali....hahaha...kamu ensem, line tak bopa kelia, satgi kami ni, Adira tak pandang lak.

Mr King

....kalau ngn adira tu....tgk kat profile Pic FB Tet pun bole.......hahahahahaha....confirm abg King xnak bgtau bila nak up tt tu nanti kat Tet....huhuhuhuhu

shytan79
30-03-11, 12:50 PM
Guru ‘Senior’ AF9 Mahu Ning & Adlin

KUALA LUMPUR: Pemilihan penyanyi Ning Baizura dan pelakon Adlin Aman Ramlie sebagai tenaga pengajar baru Akademi Fantasia musim kesembilan (AF9) dilakukan hasil persetujuan bersama guru-guru ‘senior’ yang pernah menyertai AF.

Menurut Pengurus Saluran Astro Ria, Azlin Reza Azmi, mereka memilih Ning dan Adlin setelah merujuk kepada tenaga pengajar terdahulu.Malah mereka merasakan kedua-dua artis itu mampu mengajar 12 pelajar baru yang bakal memulakan kelas mereka pada 4 April ini yang boleh ditonton menerusi Diari AF setiap Isnin hingga Jumaat, pukul 9 hingga 9.30 malam di Astro Ria (saluran 104).

chaosspawn
30-03-11, 02:01 PM

kekeke, Tuan KingX, orang tua-tua selalu berkata, berbuat baik la dengan rakan2, kelak nanti akan dikurniakan pahala dan keberkatan... Aminnnnn...

shytan79
30-03-11, 04:38 PM
Berita Palsu Kematian Jackie Chan Tersebar di Twitter

NEW DELHI: Bintang filem legenda Hong Kong Jackie Chan, 56, menjadi mangsa terbaru laman sosial Twitter apabila berita mengenai kematiannya ekoran serangan jantung tersebar luas di Internet, Isnin.Menurut laporan yang dipetik daripada ibnlive.com, khabar angin itu tersebar apabila sebuah artikel palsu yang menggunakan nama CNN telah dimuatnaik oleh seorang penulis blog bergelar Skiphopz.Susulan artikel berjudul 'Jackie Chan Meninggal Akibat Serangan Jantung' itu, laman Twitter telah dibanjiri limpahan ucapan takziah daripada kalangan peminat.Laporan itu turut memaparkan ucapan palsu Presiden Amerika Syarikat, Barack Obama berhubung kematian Chan yang berbunyi:"Jackie Chan seorang lelaki berbakat besar dan begitu sinonim dengan imej kemanusiaan. Dia akan terus abadi dalam hati kita semua, seorang lelaki yang memberikan inspirasi kepada pelbagai generasi. Sebelum ini kita telah kehilangan Nate Dogg, kini Jackie Chan pula."Chan yang masih hidup bagaimanapun dilaporkan bakal muncul dengan filem terbaru iaitu 1911, tahun ini.

http://ibnlive.in.com/news/hoax-triggers-rip-jackie-chan-tweets/147480-8-67.html

jemaing
31-03-11, 08:56 AM
Fahrin Ahmad bercinta dengan anak saudara Dato' Siti Nurhaliza?
Pelakon kacak Fahrin Ahmad baru sahaja digosipkan bercinta dengan anak saudara Dato' Siti Nurhaliza di satu laman sesawang. Siapa anak saudara Dato' Siti ni? dia adalah Zetty Adila Dato' Ramly iaitu anak kepada produser drama, Datin Zaiton Mohd Jiwa. Zetty Adila ni juga orangnya manis dan cantik, memang bertuah orang yang dapat memiliki hati Zetty Adila. Jadi sepertinya sesuai dengan Fahrin dari sudut pandang kasar. Namun, Datin Zaiton yang lebih dikenali sebagai Kak Ton menafikan hubungan anaknya dengan Fahrin.
Kata Kak Ton Mungkin gosip sebegini mungkin timbul sebab kebelakangan ini, Fahrin banyak bekerja dengan syarikat produksi Kak Ton. Sehinggakan Kak Ton pun naik hairan a.k.a. pelik daripada gosip yang tak betul ini boleh wujud. Sebab setahu Kak Eton, mereka tak pernah pergi ke mana-mana secara berdua. Adila pun menafikan perkara ini, dan mahu gosip ini dihentikan, sebab menganggu kerjayanya. Oleh yang demikian maka episod Fahrin bercinta dengan Adila adalah tidak benar sama sekali. Dan kedua-duanya sehingga waktu ini masih bergelar 'SINGLE'!.

shytan79
31-03-11, 10:06 AM
'...Dalam Botol' Kutip RM1 Juta Selepas Lima Hari Tayangan
KUALA LUMPUR: Biarpun menerima kecaman dan kritikan daripada pelbagai pihak sebelum ini Raja Azmi Raja Sulaiman akhirnya membuktikan filem terbaharunya ...Dalam Botol yang menceritakan kehidupan pasangan gay mencatatkan kutipan RM1 juta selepas lima hari ditayangkan.Filem ini mula ditayangkan di pawagam pada 24 Mac lalu di 41 buah pawagam seluruh negara.Raja Azmi yang juga penerbit filem itu berkata, kutipan tersebut merupakan satu jumlah di luar jangkaan memandangkan filem-filem yang diterbitkannya sebelum ini tidak pernah meraih kutipan sebanyak itu dalam tempoh lima hari.Kos produksi untuk menerbitkan ...Dalam Botol adalah RM888,000 tidak termasuk promosi.

* ye ke ni 1 juta:YM - 26:

axxan
31-03-11, 11:58 AM
Mesti para penonton pun golongan 'tersebut' kot.. huissyy.. ramainye 'golongan' ni...

'...Dalam Botol' Kutip RM1 Juta Selepas Lima Hari Tayangan
KUALA LUMPUR: Biarpun menerima kecaman dan kritikan daripada pelbagai pihak sebelum ini Raja Azmi Raja Sulaiman akhirnya membuktikan filem terbaharunya ...Dalam Botol yang menceritakan kehidupan pasangan gay mencatatkan kutipan RM1 juta selepas lima hari ditayangkan.Filem ini mula ditayangkan di pawagam pada 24 Mac lalu di 41 buah pawagam seluruh negara.Raja Azmi yang juga penerbit filem itu berkata, kutipan tersebut merupakan satu jumlah di luar jangkaan memandangkan filem-filem yang diterbitkannya sebelum ini tidak pernah meraih kutipan sebanyak itu dalam tempoh lima hari.Kos produksi untuk menerbitkan ...Dalam Botol adalah RM888,000 tidak termasuk promosi.

* ye ke ni 1 juta:YM - 26:

jemaing
01-04-11, 11:45 AM
Cico ikut jejak langkah Bob Lokman!!!

Kelibat Cico Uji Rashid kelihatan
bersama dengan Sdr Bob Lokman dan Ustaz Zulkifli Ahmad selepas
kuliah mahgrib yang dijalankan di Masjid Al Azim, Pandah semalam (30 Mac 2011)

terunasuci
01-04-11, 12:11 PM
Mesti para penonton pun golongan 'tersebut' kot.. huissyy.. ramainye 'golongan' ni...

Baru ingat nak tengok citer ni...sbb kalau ikut komen, cerita ni menarik...tp korang dah komen camtu lak...patah semangat nak tgk.......

xdexter
03-04-11, 01:10 AM
Baru ingat nak tengok citer ni...sbb kalau ikut komen, cerita ni menarik...tp korang dah komen camtu lak...patah semangat nak tgk.......

Tgk jgn tak tgk..... mane tau lepas tgk ko ubah penderian.... wekekekekekkekekekekek

chaosspawn
03-04-11, 11:32 PM
alahai, cantiknya buahati ku.. adira masa ABPBH....

KiNgX
03-04-11, 11:45 PM

Adoiyaiii...biru mata aku baca komen kat ataih ni...ko minat MILF Anita Sarawak dah la...cam nampk puting terjojol jer Anita Sarwak tuh???? hehehehe

chaosspawn
04-04-11, 12:11 AM
hehehehe.. awak pakai kontek lens ke kingx?
eh, tadi masa si Fafau menang tu, dia cium sapa ye kat sebelah? kontrobersi tak?

p/s: masih sejuk lagi hatiku setelah adira tersenyum leret kepadaku..

said_sogo
04-04-11, 12:46 AM
Abg aka manager dia daa... Ahmad lembu.

Mak aih... AS pun ko usha gak ke Kingx?

Intanmahsuri
04-04-11, 02:32 PM
alahai, cantiknya buahati ku.. adira masa ABPBH....Pada saya Adira cantik ketika tidak bermekap tebal..tapi bila dia mekap mcm ada yang tak kena..entah lah..ekekekeke

aCe
04-04-11, 04:52 PM
Lisa Surihani nak amik engineering kat UiTM

shytan79
05-04-11, 11:02 AM
Jimmy Shanley Luah Perasaan Mengenai Sikap Isteri

SHAH ALAM: Pengacara, Jimmy Shanley Norjahan Salleh memberitahu isterinya, Nursuhaila Eliani Suhaimy mengerjakan umrah di Tanah Suci Mekah tanpa keizinannya.
Menurut Jimmy lagi, Nursuhaila juga tidak meminta maaf daripadanya sebelum bertolak ke Mekah pada 25 Februari lalu bersama ahli keluarganya.“Saya ada ke majlis doa selamat yang diadakan keluarga Nursuhaila atas pelawaan keluarga mertua kerana mungkin boleh minta maaf.“Tapi saya duduk berjam-jam di situ macam orang asing,” katanya dan menambah berasa sedih kerana telah berniat untuk mengerjakan umrah bersama isteri.
Jimmy, 31, yang ditemui semasa menghadiri prosiding sebutan kes nusyuz terhadap Nursuhaila, 25, di Mahkamah Rendah Syariah di sini pada Isnin, juga menitipkan pesan supaya isterinya kembali kepada ajaran agama.“Sebagai suami, saya boleh menutup mata dan memaafkan kerana faham isteri boleh jadi emosional. Saya tidak kejam.
“Tapi walau kaya, cantik dan bijak macam mana pun, suami tetap di atas. Itu perintah Allah, bukan saya yang kata.“Kalau suami perompak sekali pun, selagi dia tidak suruh melakukan dosa-dosa besar, suami harus dituruti,” tambahnya.Selain itu, Jimmy juga mengakui dia tidak sempat untuk bersolat jemaah dengan Nursuhaila, walaupun sejak kecil telah menanam impian untuk bersolat bersama isteri.Dia juga memberitahu, Nursuhaila ada meminta cerai semasa mereka bersemuka di luar kediaman keluarga wanita tersebut pada 28 November 2010.Selepas tarikh tersebut, Jimmy memberitahu Nursuhaila tidak lagi menjawab panggilannya mahupun membalas khidmat pesanan ringkas (SMS)yang dihantar.“Kita jangan memprejudiskan masa depan anak yang masih belum dilahirkan.“Saya tak minta 10 sen pun wang dia atau keluarganya. Saya hanya mahu anak dijaga oleh saya.“Kalau boleh memang saya nak sama-sama jaga, tapi kalau dah tak berminat, nak buat macam mana?,” katanya.Jimmy yang mengakui telah membuang egonya dalam usaha mempertahankan perkahwinannya juga bersyukur kerana kejadian yang berlaku menyebabkan dia banyak bermunajat kepada Allah.“Saya tidak kata saya seorang yang alim atau warak. Tetapi saya banyak belajar, baca buku-buku walaupun ibu bapa saya tak sempat untuk mengajar saya.“Saya tidak hisap rokok, tidak pernah minum arak walau seteguk, tidak berjudi, bukan kaki disko dan bukan kaki perempuan. Saya hanya pernah bersama dengan seorang sahaja perempuan.“Langkah saya pendek kerana ramai yang kenal. Saya jenis yang suka duduk di rumah. Kerja rumah saya buat, baju hantar ke dobi dan makan pun di luar.“Apa yang saya mahu mudah sahaja, hanya layan saya sebagai seorang suami. Jika itu pun tidak boleh dilakukan, ada sesuatu yang silap,” tambahnya.Jimmy juga berharap agar pasangan yang baru melangsungkan perkahwinan menjadikan masalah rumah tangganya sebagai pengajaran.Terdahulu, Hakim Syarie, Saharuddin Selamat menetapkan supaya permohonan kembali taat dan nusyuz yang difailkan oleh Jimmy disebut semula pada 23 Mei depan.Ini untuk memberi peluang kepada peguam syarie Saadiah Din yang mewakili Nursuhaila untuk memfailkan pembelaan terhadap permohonan kembali taat.Saadiah juga diarahkan untuk melengkapkan pembelaan Nursuhaila bagi kes nusyuz memandangkan terdapat tujuh perenggan yang tidak dijawab pada pembelaan yang diserahkan kepada Jimmy.Jimmy diwakili peguam syarie Mohd Noor Aizan Md Idrus.Pada prosiding itu, Nursuhaila yang kini mengandung enam bulan hadir dengan seorang lelaki dipercayai pengawal peribadinya.Jimmy dan Nursuhaila yang merupakan anak kepada pengasas produk kecantikan Natasya tersebut bernikah di rumah kediaman keluarga perempuan di Sunway Rahman Putera, Sungai Buloh pada 1 Oktober 2010.Ketika itu, Nursuhaila menerima wang hantaran sebanyak RM31,186 yang diambil bersempena tarikh lahirnya pada 31 Januari 1986.Bagaimanapun, mereka hanya sempat tinggal bersama selama 20 hari yang menyebabkan Jimmy mmfailkan permohonan kemabali taat pada 3 Januari lalu dan diikuti permohonan nusyuz pada 27 Januari lalu.

*baik betul mamat ni...

aCe
06-04-11, 09:32 AM
...Apabila Dynas ber "BareBack"

aCe
07-04-11, 11:37 AM
Punya lah susah nak carik gambar Tiz Zaqyah nie. Adakah Tiz Zaqyah menyorok kerana tidak mahu ramai yang jatuh cinta dengan dia? Yakin dan pasti ramai akan tergolek jatuh hati dengan Tiz Zaqyah apabila melihat keayuan dan kecomelannya berpakaian serba putih.

jemaing
11-04-11, 10:54 AM
Fazura Ketiak MAsam Kaki Berkudis
ieeyeeew..!Sayang seribu kali sayang..!:kid:

jemaing
11-04-11, 10:57 AM
Faradhiya Tidak Peduli Apa Orang Kata

PENAMPILANNYA pada malam kemuncak Anugerah Bintang Popular Berita Harian (ABPBH 2010) menarik perhatian ramai. Menggayakan catsuit rona biru turquoise daripada fabrik lycra rekaan Ariff Shukor berjaya menampakkan keseksian tubuh Farahdhiya.

Justeru tidak hairanlah andai setiap kali kelibat Farahdhiya muncul ramai jejaka akan menoleh lebih daripada sekali.
Dan bagi si empunya diri, dia sendiri tidak kisah jika penampilannya itu mengundang perhatian ramai. Malah Faradhiya sendiri tidak mahu ambil peduli jika ada lelaki yang merenung atas bawah sekali gus memberikan pandangan nakal.

“Idea untuk menggayakan catsuit ini memang dari saya sendiri. Selepas berbincang dengan pereka saya, maka terhasillah pakaian ini. Saya suka dengan pemilihan warna dan saya selesa menggayakannya.

“Saya tak kisah orang nak kata apapun. Saya seorang wanita dan saya berhak untuk memilih apa saja gaya yang saya suka,” katanya yang baru muncul dengan single terbaru berjudul Kau Telah Pergi.

jemaing
11-04-11, 11:02 AM
Isma Hanum Husein possing seksi !!

Pelakon baru ni merupakan pelakon untuk filem yang akan ditayangkan tidak lama lagi Dilarang Masuk, Isma Hanum Husein. Orangnya memang cantik dan anggun. Melihat sahaja, mungkin ramai yang cair meleleh. Belum lagi tengok aksinya dalam filem berkenaan. Lagilah jah2. Hehe. Oh ya, sekali imbas wajah Isma ni mirip dengan penyanyi, Amy Mastura. Betul ke? korang rasa yer ker?

jemaing
11-04-11, 11:05 AM
Miera Liyana Bareback Di Malam ABPBH 2010

Miera Liyana, mungkin sekali lagi “tak sangka” ber-bareback ketika malam ABPBH 2010 berlangsung. Agaknya, pelakon muda ini buat endah tak endah dengan teguran ramai ketika kontroversi bajunya di malam Rafflesia yang lepas. Culture shock mungkin, Miera Liyana yang baru sahaja menerima keputusan SPM & mencecah umur 18 tahun ingin kelihatan gorgeous & sexy di mata masyarakat.

Mungkin juga, Miera Liyana sekali lagi terlupa nak beli cermin. Terlampau banyak kemungkinan. Ada yang berkata, hari tu dekat depan, hari ini dekat belakang pula. Hai, macam-macam’lah.

Kontroversi demi kontroversi, adakah Miera Liyana ingin merampas title Ratu Kontroversi yang sehingga kini masih dipegang oleh pelakon wanita itu?

terunasuci
11-04-11, 01:01 PM

Semalam aku tertengok rancangan MELODI...kesian lak aku tgk dia ni...english tak berapa pandai, tp nak cakap english...pastu MELODI ni punya lah jahat siap ulang kali lak tu apa yang dia cakap...

Kalau pengurus Adira terbaca komen aku ni tolong ajar dia simple english tu betul2...

PERCEPTION...bukan RECEPTION...adehhhh...

p/s : walaupun begitu, kau tetap di hatiku...hahaha

Faradhiya Tidak Peduli Apa Orang Kata

PENAMPILANNYA pada malam kemuncak Anugerah Bintang Popular Berita Harian (ABPBH 2010) menarik perhatian ramai. Menggayakan catsuit rona biru turquoise daripada fabrik lycra rekaan Ariff Shukor berjaya menampakkan keseksian tubuh Farahdhiya.

“Saya tak kisah orang nak kata apapun. Saya seorang wanita dan saya berhak untuk memilih apa saja gaya yang saya suka,” katanya yang baru muncul dengan single terbaru berjudul Kau Telah Pergi.

Adehhhh...mana2 VVVIP kat luar sana tu cepat2 lah sambar minah ni...puas dah dia ni asyik dressing sexy...tak de pun mana2 VVVIP nak sambar dia......

Isma Hanum Husein possing seksi !!

Pelakon baru ni merupakan pelakon untuk filem yang akan ditayangkan tidak lama lagi Dilarang Masuk, Isma Hanum Husein. Orangnya memang cantik dan anggun. Melihat sahaja, mungkin ramai yang cair meleleh. Belum lagi tengok aksinya dalam filem berkenaan. Lagilah jah2. Hehe. Oh ya, sekali imbas wajah Isma ni mirip dengan penyanyi, Amy Mastura. Betul ke? korang rasa yer ker?

Ermmm...mungkin ada bau2 bacang ngan Amy Mastura kot...hehehe

Anyway, trend artis baru...nak naik cepat mesti kene dressing sexy...lagipun masa ni lah camera man nak amik kesempatan...hehehe

Miera Liyana Bareback Di Malam ABPBH 2010

Miera Liyana, mungkin sekali lagi “tak sangka” ber-bareback ketika malam ABPBH 2010 berlangsung. Agaknya, pelakon muda ini buat endah tak endah dengan teguran ramai ketika kontroversi bajunya di malam Rafflesia yang lepas. Culture shock mungkin, Miera Liyana yang baru sahaja menerima keputusan SPM & mencecah umur 18 tahun ingin kelihatan gorgeous & sexy di mata masyarakat.

Mungkin juga, Miera Liyana sekali lagi terlupa nak beli cermin. Terlampau banyak kemungkinan. Ada yang berkata, hari tu dekat depan, hari ini dekat belakang pula. Hai, macam-macam’lah.

Kontroversi demi kontroversi, adakah Miera Liyana ingin merampas title Ratu Kontroversi yang sehingga kini masih dipegang oleh pelakon wanita itu?

Kalau tgk MELODI semalam, Mak dia pun tak kesah...so, kita nak wat camner...cuci mata jerlah......

p/s : dan kuatkan iman...hehehe

terunasuci
11-04-11, 01:04 PM
Since Usop Whilcha ni tgh popular, saje nak share photo masa dia kawin...muda betul bini dia banding ngan dia...masa dia kawin tu bini dia baru 25...tp dia dah 40++......

Intanmahsuri
11-04-11, 01:43 PM
Anyway, trend artis baru...nak naik cepat mesti kene dressing sexy...lagipun masa ni lah camera man nak amik kesempatan...hehehe Saya tak rasa ianya trend artis nak naik kena pakai seksi. Ianya lebih kepada trend dan lifestyle hidup skrg. Ada je bebudak skrg g jalan siang hari pakai baju nampak perut...

terunasuci
11-04-11, 05:20 PM
Saya tak rasa ianya trend artis nak naik kena pakai seksi. Ianya lebih kepada trend dan lifestyle hidup skrg. Ada je bebudak skrg g jalan siang hari pakai baju nampak perut...

Ye ker...mungkin kat bandar kot...maklumlah, saya ni dok kat kampung...kolot sikit......

nurul_kaseh
11-04-11, 08:46 PM
kagum aku ngan maria farida ni...kira dia dah berumur..40 lebih x salah aku, tp body maintain sexy...selim..muke pon cantik, sweet..kalah anak dara...haii la...amat jeles aku menengoknya..kat bwh ni aku up pic2 dia tanpa solekan, cantik...kekal jelite walaupon tanpa mekap tebal2.....

sam261079
12-04-11, 09:46 AM
Kepada IM dan tidak lupa pada Saudara KINGx
Nie ader few gambar Adira yang tak makeup dan yang bermakeup....

Kepada saudara Ts pulak
menjawab persoalan melodi tempoh hari,
memang benar adira ader tersalah cakap dan itu tidak dinafikan , tapi yang buat saya panas sebab diulang berkali kali tu... memang tak berhati perut langsung lah si wartawan tu. ,

Untuk pengetahuan semua adira telah mengikuti kelas di OUM demi memantabkan lagi penguasaan bahasa melayu dan bahasa Engglishnya , Kalau tak salah saya , rasanya dah hampir 2 bulan beliau ambil coz tersebut.

(dato' siti pun dulu ader gak tersalah cakap masa dlm flight xkecoh pun)

KiNgX
12-04-11, 11:41 AM
Gambar last tu cam kenai ja...Sam, nanti jangan lupa claim air manggo nanti.

terunasuci
12-04-11, 11:45 AM
Kepada saudara Ts pulak
menjawab persoalan melodi tempoh hari,
memang benar adira ader tersalah cakap dan itu tidak dinafikan , tapi yang buat saya panas sebab diulang berkali kali tu... memang tak berhati perut langsung lah si wartawan tu. ,

Tu la...memang sajer je nak malukan minah tu...tp biasalah...inilah risiko yang perlu diambil bila dah fofular...

So, ABPBH dah selesai...bila nak wat TT Sepetang Bersama Adira??? hehehe

KiNgX
13-04-11, 12:11 AM
So, ABPBH dah selesai...bila nak wat TT Sepetang Bersama Adira??? hehehe

Saya pun dok tunggu gak ni...cepat arrr tengah rambut dok elok macam Bieber lagi ni....

p/s: Jangan bawak Aril AF7 datang lak, boleh mengamuk dowhhh.

aCe
13-04-11, 09:34 AM
Kilafairy, seorang pelakon yang lebih dikenali sebagai anak Rohana Jalil muncul di blue carpet ABPBH 2010 memukau mata-mata yang memandangnya. Tidak perlu terdedah sana-sini, kami fikir Kilafairy sudah cukup cantik, seksi. Jurufoto kami bijak mengayakan lensa kamera untuk mendapatkan pemandangan 360-degree aktres ini. All the curvy-curvy in the right place, awesome!

shyme
13-04-11, 09:45 AM
Kilafairy, seorang pelakon yang lebih dikenali sebagai anak Rohana Jalil muncul di blue carpet ABPBH 2010 memukau mata-mata yang memandangnya. Tidak perlu terdedah sana-sini, kami fikir Kilafairy sudah cukup cantik, seksi. Jurufoto kami bijak mengayakan lensa kamera untuk mendapatkan pemandangan 360-degree aktres ini. All the curvy-curvy in the right place, awesome!

gambar last x leh blah... agak2 kalu cucuk letop x? ekeke.... tapi seksi gak minah ni... cuma x terdedah sgt je. blakang je terdedah... awesome!!!! :YM - 43::YM - 43::YM - 43:

aCe
13-04-11, 11:31 AM
Patah tumbuh hilang berganti. Mengikut info yang dihantarkan oleh pengirim email, wanita di atas ialah kekasih baru Wafi, bekas suami Anne Ngasri. Khabarnya nama wanita bertuah tersebut ialah Shasha Aziz, berumur 20 tahun dan merupakan seorang pramugari Air Asia.

wannone
13-04-11, 09:59 PM
hi semua
kalau dah namanya artisss................. tu kan dah memang kerja dia, cari makan dia. let it be. lagipun gambar tu semua dah basi kot. tapi kalau ada gambar dia terus telanjang, terkangkang, then baru panazzz
haha
tq

sam261079
14-04-11, 09:38 AM

Untuk pengetahun semua, Kila nie tak lah cantik mana pun, hanya indah khabar dari rupa ajer yang mennonjol sgt 2 tu hanya lah pushup bra ajer, jgn mudah tertipu. Banyak org kata kila nie cucuk botox . Kalau diperhatikan betul-betul muka dia tu dibahagian bibir dan pipi ader something wrong skit..

sam261079
14-04-11, 09:43 AM
Saya pun dok tunggu gak ni...cepat arrr tengah rambut dok elok macam Bieber lagi ni....

p/s: Jangan bawak Aril AF7 datang lak, boleh mengamuk dowhhh.

Kepada saudara Kingx dan SEMUA yang terlibat , Harap -harap bersabar lah yer . bulan nie dia terlalu sibuk skit jadual nya back to back . Hari dah terbang ker Langkawi sempena Pesta air Langkawi , lusa baru balik. then gi plak johor utk program sekolah ku hebat .

So kepada semua sabar menanti adalah satu ibadah... besar pahalanya janji tetap akan dikotakan jangan risau yer..

shytan79
14-04-11, 10:06 AM
'Hubungan Dengan Shahir Bukan Luar Biasa' - Rozita Che Wan

KUALA LUMPUR: Pelakon Rozita Che Wan mengakui hubungannya dengan Shahir (AF8) bukan sesuatu yang luar biasa kerana mereka pernah bertemu sebelum ini termasuklah digandingkan bersama menerusi telefilem 'Summer Camp'.Kata Rozita, sebagai seorang pelakon dia berkawan dengan semua orang dan tidak menghiraukan apa juga gosip yang dilemparkan kerana sudah biasa melalui pengalaman itu.“Saya tak pernah fikirkan pasal gosip kerana sebelum ini pun orang selalu cakap tentang hubungan saya dengan Datuk K dan ramai lagi."Bagi saya, kalau kita tak buat pun kadangkala orang akan cakap kita buat,” ujar Rozita ketika ditemui pada majlis pengumumannya sebagai duta Safi Rania Gold di Restoran Bunga Emas, Royal Chulan, di sini, Rabu.Hubungan Rozita dengan Shahir diperkatakan semula apabila mereka dilihat bertemu di suatu tempat bersama pengurus peribadi masing-masing pada majlis Anugerah Bintang Popular 2010 di Genting Highlands, 3 April lalu.Kata pelakon itu, dia juga enggan memikirkan gosip yang mungkin akan dibangkitkan selepas dia dan penyanyi itu digandingkan sebagai kekasih dalam telefilem tersebut.

aCe
14-04-11, 11:13 AM
Sejak menang Dewi Remaja 2010, rezeki Neelofa jatuh bergolek-golek. Selain daripada shootin filem Azura 2011, dengar cerita banyak juga rancangan TV yang akan mengeluarkan wajah cantik Neelofa ini. Adakah tahun 2011 akan menjadi titik tolak kefemesan si cantik manis dari Kelantan ini? Adakah Neelofa akan tercalon di dalam ABPBH2011 kelak? Anda tentukan

sam261079
14-04-11, 11:38 AM
'Hubungan Dengan Shahir Bukan Luar Biasa' - Rozita Che Wan

Hubungan Rozita dengan Shahir diperkatakan semula apabila mereka dilihat bertemu di suatu tempat bersama pengurus peribadi masing-masing pada majlis Anugerah Bintang Popular 2010 di Genting Highlands, 3 April lalu.Kata pelakon itu, dia juga enggan memikirkan gosip yang mungkin akan dibangkitkan selepas dia dan penyanyi itu digandingkan sebagai kekasih dalam telefilem tersebut.

Nak ulas skit persoalan diatas nie...
Memang benar Selepas malam ABPBH tu , shahir ader berjumpa dengan RCW tapi bukan berdua. lepak bersama -sama (setable lah katakan) dengan team production astro di Post Party .

Lama lah juga lepak sampai jam 130pg then gi jumpa fan club family diluar , selepas selesai ditemurah dan bergambar .

Memang benar shahir digandingkan dgn RCW dlm telefilem terbitan astro . tapi itu diatas kehendak team production ..

shytan79
15-04-11, 02:00 PM
Maya Karin Sebagai Katerina didalam Lagenda Budak Setan 2

Lagenda Budak Setan kini kembali lagi dengan kesinambungan dari filem terdahulu, watak Katerina yang dipegang oleh Fazura didalam Lagenda Budak Setan (LBS) telah digantikan oleh Maya Karin untuk drama terbaru, Lagenda Budak Setan 2. Farid Kamil masih memegang watak sebagai Kasyah, dan Bront Palare juga dimasukkan dalam sekuel ini untuk watak Hisham.

Menurut sumber, Fazura tidak dapat memberikan komitmen untuk Lagenda Budak Setan 2 apabila pertindihan kerja dgn tawaran yang lain. Jadi, produser terpaksa menggunakan Maya Karin untuk memegang watak Katerina. Menurutnya lagi, peminat harus faham bahawa Lagenda Budak Setan 1 telah menjalani rakaman kira-kira 2 tahun lepas.

KiNgX
18-04-11, 12:22 AM
Azhar Sulaiman dan kenakalannya....gatai ngat aihhhh

KiNgX
18-04-11, 11:50 AM
Dayang Nurfaizah peluk Erat Marcell...ni pun gatai gak ni

shytan79
18-04-11, 04:43 PM
Mantap gak body kilfairy ni time dia posing..
http://www.youtube.com/watch?v=KXdzYJGkFDs&feature=related

shytan79
19-04-11, 10:57 AM
Bekas Ahli Gimnastik, Jurutera Antara 10 Calon Imam Muda 2

KUALA LUMPUR: Bekas ahli gimnastik, jurutera dan pensyarah antara 10 calon Imam Muda musim kedua (IM2) yang diumumkan di Dewan Muktamar, Jabatan Agama Islam Wilayah Persekutuan (JAWI), malam Isnin.Pengumuman tersebut turut disiarkan secara langsung menerusi Astro Oasis (saluran 106).Dua calon berasal dari luar negara iaitu bekas ahli gimnastik Mujahid Suhaimi, 20, (Singapura-pelajar) dan Zulfadli Awang, 24, (Brunei-pegawai masjid).Sementara yang lain adalah Ali Khairudin Abdul Marif, 26, (Sabah-guru Kafa), Mohd Hassan Adli Yahaya @ Yahuza, 26, (Perak-pensyarah), Nazrul Izwan Zolkiflee, 26, (Johor-guru besar), Wan Najdi Wan Mohd Noh, 20, (Kelantan-guru tarannum).Turut serta Mohd Fakhrurrazi Hussin, 27, (Terengganu-imam), Ammar Wan Harun, 27, (Kuala Lumpur-mahasiswa), Mohd Azlan Zulkarnain, 25, (Kuala Lumpur-jurutera) dan Abdul Fattah Riddzwan, 21, (Negeri Sembilan-fasilitator).

Juara akan menerima hadiah berupa biasiswa pakej platinum selama empat tahun di Universiti Al-Madinah, kereta, wang tunai RM30,000, pakej perabot, pakej haji dan umrah, pakej percutian, Macbook Apple, Ipad Apple, telefon bimbit, sijil pentauliahan dan trofi.Naib juara bakal memenangi biasiswa pakej emas di universiti yang sama, wang tunai RM20,000, pakej perabot, pakej umrah, pakej percutian, Macbook Apple, Ipad Apple, telefon bimbit, sijil pentauliahan dan trofi.Sementara calon lain akan menerima pakej umrah, pakej percutian, Ipad Apple, telefon bimbit, sijil pentauliahan dan trofi.

* lumayan betul hadiah imam muda..biasiswa belajar 4 tahun + keta + $$ +perabot + macbook + ipad + henpon + pakej aji/umrah + etc

shytan79
20-04-11, 09:21 AM
Watak Seksi & Dialog Berbau Seks Kekuatan 'Abu Ya' - Pengarah

KUALA LUMPUR: Elemen wanita seksi dan juga kata bual berunsur seks yang ditekankan menerusi filem Abu Ya adalah bertujuan untuk menarik orang ramai menonton filem tersebut di pawagam.Pengarahnya Imran Ismail berkata, filem berkenaan bukan bermaksud untuk mengeksploitasi kaum wanita dengan aksi tersebut sebaliknya ia hanyalah pelengkap kepada kata bual yang ditampilkan.“Kekuatan filem ini terhadap kata bualnya dan bukan kepada elemen seksi yang ditonjolkan."Malah kata-kata yang diungkapkan lebih merujuk kepada kepentingan hubungan suami-isteri dalam mencari kepuasan seks mereka,” katanya kepada mStar Online selepas pratonton filem itu untuk para pengedar di MBO Manjalara, Kepong di sini, Selasa.

FLO
20-04-11, 09:31 AM
Kris Dayanti mengaku hamil 4 bulan

JAKARTA – Penyanyi Kris Dayanti akhirnya mengaku dia telah hamil empat bulan dan terpaksa menerima hakikat itu biarpun dilempar dengan pelbagai kecaman oleh masyarakat Indonesia kerana mengandung anak luar nikah.
Mahu atau tidak, Kris, 36, dan suaminya, Raul Lemos, 40-an, menerima berita itu dengan rasa tanggungjawab selepas menyedari kesilapan mereka sebelum berkahwin.
“Kami sudah dewasa. Kami menerima berita ini (kehamilan) dengan rasa tanggungjawab,’’ jelas Kris yang kini berada di Bali bersama suaminya.
Kris bernikah dengan usahawan dari Timor Leste itu pada 20 Mac lalu.
Dalam teks khidmat pesanan ringkas (SMS), Kris memberitahu Kosmo!, dia pada mulanya tidak berniat menghebahkan secara terbuka berita kehamilan itu kerana ia perkara sensitif.
Namun Kris berpendapat, adalah lebih baik dia sendiri mengesahkan perkara itu daripada membiarkan ia keluar dari mulut orang lain.
“Benda ini (kehamilan) sudah terjadi. Kalau apa yang diberikan Allah ini tidak saya akui, nanti timbul cerita yang tidak betul seperti saya melakukan abortion (gugurkan kandungan) pula,” katanya.

shytan79
21-04-11, 10:56 AM
Justin Bieber & Kekasih Tiba Di KLIA Petang Ini

PETALING JAYA: Penyanyi remaja sensasi, Justin Bieber,17, dikatakan bakal mendarat di Lapangan Terbang Antarabangsa Kuala Lumpur (KLIA) pada pukul 2.30 petang Khamis (petang ini) bersama kekasihnya, penyanyi Selena Gomez.Kehadiran mereka bersempena konsert Justin Bieber My World Tour di Stadium Merdeka, Kuala Lumpur, 8.30 malam ini."Ya, dia (Bieber) akan tiba dari Singapura pada esok (hari ini)," kata seorang pegawai Jabatan Imigresen di KLIA kepada portal berita berbahasa Inggeris terbitran The Star, Daily Chilli, Rabu.

shytan79
21-04-11, 11:00 AM
Facebook Temukan Jodoh Zed Zaidi & Natalia

KUALA LUMPUR: Pelakon Zed Zaidi, 31, atau nama sebenarnya Rozaidi Abdul Jamil bakal menamatkan zaman bujangnya dengan Natalia Mustafa Kamal, 28, pada 29 April ini.Majlis akad nikah akan diadakan di Restoran Felda Villa, di sini dengan tetamu terdiri keluarga terdekat kedua-dua belah pihak.Kedua-dua pasangan kemudiannya akan diraikan dalam satu majlis resepsi pada 7 Mei di Dewan Perdana Felda, Kuala Lumpur dengan tema moden tradisional.

terunasuci
21-04-11, 01:24 PM
Amboi Mek Hajjah Tok Ti...ingat, tu adik ipar tu...jangan gesel sebarangan...tergugat iman dia nanti...hehehe

p/s : Kalau adik ipar Tok Ti jadi user MK, mesti dia wat posting kat skandal ngan ipar...hehehe

shytan79
22-04-11, 11:13 AM
Hafiz (AF7) dan Adira (AF8) Mengaku Bercinta Sejak Lima Bulan Lalu

PETALING JAYA: Juara Akademi Fantasia musim ketujuh (AF7), Mohd Hafiz Mohd Suip atau Hafiz, 21, mendedahkan sedang hangat bercinta dengan penyanyi Adira (AF8) sejak lima bulan lalu.Hafiz berkata, pendedahan itu bukan untuk mendapatkan publisiti murah sebaliknya bagi menjelaskan tanggapan serong sesetengah pihak sebelum ini yang mendakwa Adira menjalinkan cinta sejenis."Saya atau Adira tidak mahu kecoh-kecoh tentang hubungan kami. Malah, ketika Adira 'diserang' gosip yang mendakwanya menjalin hubungan songsang beberapa bulan lalu, kami mengetahui cerita yang sebenar dan masih mampu mengunci mulut."Hakikatnya, dia seorang gadis yang baik dan sama sekali tidak seperti yang digembar-gemburkan."Saya berharap dengan pengakuan ini dapat membersihkan nama Adira di mata umum agar tiada pihak terus berpandangan serong padanya," katan Hafiz dalam satu pertemuan bersama mStar Online.

*ada org menangis x berlagu bila baca berita ni:icon_biggrin:

terunasuci
22-04-11, 11:15 AM
Hafiz (AF7) dan Adira (AF8) Mengaku Bercinta Sejak Lima Bulan Lalu

PETALING JAYA: Juara Akademi Fantasia musim ketujuh (AF7), Mohd Hafiz Mohd Suip atau Hafiz, 21, mendedahkan sedang hangat bercinta dengan penyanyi Adira (AF8) sejak lima bulan lalu.Hafiz berkata, pendedahan itu bukan untuk mendapatkan publisiti murah sebaliknya bagi menjelaskan tanggapan serong sesetengah pihak sebelum ini yang mendakwa Adira menjalinkan cinta sejenis."Saya atau Adira tidak mahu kecoh-kecoh tentang hubungan kami. Malah, ketika Adira 'diserang' gosip yang mendakwanya menjalin hubungan songsang beberapa bulan lalu, kami mengetahui cerita yang sebenar dan masih mampu mengunci mulut."Hakikatnya, dia seorang gadis yang baik dan sama sekali tidak seperti yang digembar-gemburkan."Saya berharap dengan pengakuan ini dapat membersihkan nama Adira di mata umum agar tiada pihak terus berpandangan serong padanya," katan Hafiz dalam satu pertemuan bersama mStar Online.

*ada org menangis x berlagu bila baca berita ni:icon_biggrin:

Tunggu komen dari pengurus Adira.......

FLO
22-04-11, 11:16 AM
leh WAHIDUZZAMAN (wahi@thestar.com.my) http://mstar.com.my/archives/2011/4/21/mstar_hiburan/017982761.jpgHafiz(AF7) mendedahkan kisah hubungannya dengan Adira demi untuk memulihkanreputasi kekasihnya yang didakwa mengamalkan hubungan sejenis. - FotoMOHAMAD HASRUL

PETALING JAYA: Juara Akademi Fantasia musim ketujuh (AF7), Mohd Hafiz Mohd Suip atau Hafiz, 21, mendedahkan sedang hangat bercinta dengan penyanyi Adira (AF8) sejak lima bulan lalu.
Hafiz berkata, pendedahan itu bukan untuk mendapatkan publisitimurah sebaliknya bagi menjelaskan tanggapan serong sesetengah pihaksebelum ini yang mendakwa Adira menjalinkan cinta sejenis.
"Saya atau Adira tidak mahu kecoh-kecoh tentang hubungan kami.Malah, ketika Adira 'diserang' gosip yang mendakwanya menjalin hubungansongsang beberapa bulan lalu, kami mengetahui cerita yang sebenar danmasih mampu mengunci mulut.
"Hakikatnya, dia seorang gadis yang baik dan sama sekali tidak seperti yang digembar-gemburkan.
"Saya berharap dengan pengakuan ini dapat membersihkan nama Adira dimata umum agar tiada pihak terus berpandangan serong padanya," katanHafiz dalam satu pertemuan bersama mStar Online.
Bercerita tentang hubungan yang terjalin secara tersembunyi selamalima bulan itu, Hafiz mengakui sudah lama menaruh hati kepada gadiskelahiran Ranau, Sabah itu.
"Sebenarnya saya sudah menyimpan perasaan pada Adira sejak dia AF8 lagi. Cuma, ketika itu kami mempunyai pasangan masing-masing. http://mstar.com.my/archives/2011/4/21/mstar_hiburan/016100476.jpgAdira (AF8)

"Kebetulan pula ketika saya sedih selepas putus cinta padapenghujung tahun lalu, Adira muncul memberikan semangat. Lama-kelamaan,keserasian kami itu bertukar menjadi perasaan sayang pula,” katanya.
Sementara itu, Adira yang dihubungi mengakui intim dengan penyanyi lagu Awan Nano itu sejak lima bulan yang lalu.
"Memang saya menjalin hubungan dengan Hafiz sejak lima bulan yanglalu. Malah, hubungan kami diketahui oleh kedua-dua belah keluarga.
"Bagaimanapun, kami tidak mahu menghebohkan hal ini. Saya harapcerita ini tidak diperbesarkan dan semua pihak menghormati ruangprivasi saya," katanya.
Apabila ditanya tentang impak dan penerimaan keluarganya terhadapgosip yang mendakwa dia mengamalkan hubungan songsang, Adira berkata:"Sebagai orang baru dalam industri ini, saya terlalu kerdil untukmempertahankan diri daripada gosip sedemikian.
"Yang penting, keluarga sangat mengenali saya dan mengetahui ceritasebenar. Bagi saya, dengan berdiam diri saja segala fitnah yangdilemparkan itu akan lenyap dengan sendirinya."
Pengakuan eksklusif hubungan mereka ini sekali gus turut menangkis gosip hubungan Adira dengan juara AF8, Shahir.
Terbaru, Aidra dan Hafiz dikhabarkan akan berduet untuk lagu tema filem Ombak Rindu arahan Osman Ali yang dijangka ditayangkan hujung tahun ini.

sam261079
22-04-11, 11:56 AM
Sebenarnya nie nak counter kes yang dulu (adira bercinta songsang) .
Memang benar both rapat , itu pun kebetulan sebab sejak kebelakangan nie bulan terutamanya bulan april /may diaorg banyak gi show bersama di sabah dan sarawak bukan pergi berdua tapi manager yang bertugas akan megiringi mereka berdua.
tetang isu diatas nie tidak benar sama sekali...

Noted: Adira masih menanti pinangan dari saudara K

terunasuci
22-04-11, 12:13 PM
Memang benar both rapat , itu pun kebetulan sebab sejak kebelakangan nie bulan terutamanya bulan april /may diaorg banyak gi show bersama di sabah dan sarawak bukan pergi berdua tapi manager yang bertugas akan megiringi mereka berdua.

So, ni citer nak kaver line la ni...si Hafiz ni dikambinghitamkan...hehehe

terunasuci
22-04-11, 12:17 PM
Private Party yang ada Linda Jasmine dan Que Haidar...penuh botol2 minuman keras atas meja...trend orang bandar kot...tp aku nampak ada botol air mineral...so, pasangan ni mungkin minum air mineral jer...

Tp ramai betul pakcik2 kat party ni...dan pakcik baju purple tu boleh tahan gak...peluk awek tu...hehehe

terunasuci
22-04-11, 12:20 PM
Sambutan majlis harijadi Rita Rudani dan suami...mana kaum keluarga yer??? apa pun janji mereka bahagia...

Tingat gurauan masa malam ABPBH..."Dalam dok gaduh2 tu, berisi jugak"...hehehe

terunasuci
22-04-11, 12:22 PM
Aik Dr Rozmey?? buat treatment rambut ker?? hehehe

shytan79
25-04-11, 05:25 PM
Jojo Struys Pernah Patah Hati

PEMILIK nama sebenar Jeannette Struys atau lebih dikenali sebagai Jojo Struys ini tidak asing lagi dalam industri hiburan tanah air.Biarpun telah menjangkau usia 35 tahun, wanita ini menganggap dirinya masih belum bersedia untuk mendirikan rumah tangga.Namun begitu, dia mengaku sedang melalui sebuah perhubungan dengan seseorang yang istimewa bergelar kekasih.“Siapa yang tidak mahu kahwin? Saya harap suatu hari nanti saya juga akan mempunyai keluarga yang sempurna.“Saya juga sedang dalam proses untuk mengenali seorang lelaki yang saya anggap begitu istimewa dalam diri saya. Bagi saya perkahwinan bukan sesuatu yang boleh diambil mudah.“Ia tidak perlu dilakukan terburu-buru, perkahwinan adalah satu keputusan besar yang mana kita perlu bersedia dari segala segi,” ujarnya yang menginginkan seorang suami yang mampu berada di sisinya ketika susah dan senang.Bercerita tentang cinta, Jojo mengakui dia beberapa kali merasai patah hati, namun begitu dia tidak pernah menolak kehadiran lelaki dalam hidupnya.Malah dia menganggap kesemua teman lelakinya sebelum ini menjadi salah satu sumber inspirasi untuk dia berkarya.“Kita tidak boleh menolak cinta, jika kita bercinta dan akhirnya putus ia memang menyakitkan tetapi daripada situ kita sedar betapa berharganya cinta,” ujarnya.

mstar.com.my

pic dia >> http://123nonstop.com/biography/Struys,_Jo_Jo

*cun minah ni..rupanya umur dah 35..

terunasuci
25-04-11, 05:33 PM
Jojo Struys Pernah Patah Hati

PEMILIK nama sebenar Jeannette Struys atau lebih dikenali sebagai Jojo Struys ini tidak asing lagi dalam industri hiburan tanah air.Biarpun telah menjangkau usia 35 tahun, wanita ini menganggap dirinya masih belum bersedia untuk mendirikan rumah tangga.Namun begitu, dia mengaku sedang melalui sebuah perhubungan dengan seseorang yang istimewa bergelar kekasih.“Siapa yang tidak mahu kahwin? Saya harap suatu hari nanti saya juga akan mempunyai keluarga yang sempurna.“Saya juga sedang dalam proses untuk mengenali seorang lelaki yang saya anggap begitu istimewa dalam diri saya. Bagi saya perkahwinan bukan sesuatu yang boleh diambil mudah.“Ia tidak perlu dilakukan terburu-buru, perkahwinan adalah satu keputusan besar yang mana kita perlu bersedia dari segala segi,” ujarnya yang menginginkan seorang suami yang mampu berada di sisinya ketika susah dan senang.Bercerita tentang cinta, Jojo mengakui dia beberapa kali merasai patah hati, namun begitu dia tidak pernah menolak kehadiran lelaki dalam hidupnya.Malah dia menganggap kesemua teman lelakinya sebelum ini menjadi salah satu sumber inspirasi untuk dia berkarya.“Kita tidak boleh menolak cinta, jika kita bercinta dan akhirnya putus ia memang menyakitkan tetapi daripada situ kita sedar betapa berharganya cinta,” ujarnya.

mstar.com.my

pic dia >> http://123nonstop.com/biography/Struys,_Jo_Jo

*cun minah ni..rupanya umur dah 35..

Tak kenal pun...Apa drama atau filem lakonan beliau yang popular???

shytan79
25-04-11, 05:43 PM

besok pagi aku cari..nk balik keja daaaa....

Intanmahsuri
25-04-11, 05:51 PM

Beliau banyak berlakon cerita yang menggunakan bahasa Inggeris sebagai bahasa pengantar. Beliau juga selain seorg model, jugak menjadi DJ radio Mix FM. Tatau skrg masih DJ ke tak..

KiNgX
25-04-11, 06:29 PM

Ni..............................kem salam lah sama Adira..hati aku remuk, terluka, BERDARAHHHHHHHH bila aku dapat tau dia dan Hafiz Awan Nano tu tengah bercinta....bangang punya Hafiz, terus masuk dalam list aku nak sepak laju-laju.

chaosspawn
25-04-11, 11:46 PM
semalam malam kan, aku gi jumpa Sabrina Ali, pelakon wanita yang mix2 arab tu, yg berlakon dalam Khurafat.
Jumpa pun coz Dia ambil perfume, and perhati punya perhati, rupanya dia tgh ngandung. Tapi still sangat menggiurkan body... sexy pulak tu. Kecur betul tgk.... grrrrr......

ada tak clone macam ni, kot leh jadi peneman jiwa lara ku...

shytan79
26-04-11, 08:54 AM
Gambar Justin Bieber Bermain Muzik Jalanan

Justin Bieber , 17 baru lepas mengadakan konsertnya di Stadium Merdeka pada 21hb April yang lalu. Justin Bieber bermain di bibir peminat muzik di seluruh dunia dengan lagunya meletupnya Pray.Siapa yang tidak kenal Justin Bieber sekarang, tapi di tahun 2007 dia hanya penyanyi amatur yang tidak dikenali.Pada sebuah gambar yang dikatakan diambil pada bulan Ogos 2007 yang dimuatkan di UsWeekly, Khamis (24/2), memperlihatkan Bieber semasa belum terkenal, berusia 13 tahun, memainkan gitar dan menyanyi sambil menunggu wang dari orang-orang lalu di depan Avon Theathre di kampung halamannya, Stratford, Ontario, Kanada.Gambar ini diambil fotografer I. Shutter yang mengatakan pada UsWeekly dia mengambil gambar tersebut pada “20 Ogos 2007 jam 9 pagi” semasa dia melihat “anak manis” ini bermain gitar sementara orang-orang melempar wang ke dalam beg gitar di hadapannya.Tapi, keasyikkan Bieber bermain muzik di jalanan pada hari itu tak lama. “Pengurus bangunan mengusirnya bahkan mengejar kanak-kanak itu,” cerita Shuter.Bieber pernah mengatakan dia bermain muzik jalanan di depan bangunan itu dan dia boleh mengumpulkan AS$ 3 ribu.Justin Bieber mula menarik perhatian setelah lagunya diupload ke youtube oleh Scooter Braun yang seterusnya menjadi pengurusnya.

http://s420.photobucket.com/albums/pp285/isuhangat/Isu%20Hangat/?action=view&current=justin_bieber.jpg

*like bby bby bby..ooooh..like bby bby bby no....:icon_biggrin:

terunasuci
26-04-11, 10:18 AM
Beliau banyak berlakon cerita yang menggunakan bahasa Inggeris sebagai bahasa pengantar. Beliau juga selain seorg model, jugak menjadi DJ radio Mix FM. Tatau skrg masih DJ ke tak..

So, antara cerita tersebut apa dia?? tv berapa?? cuba bagi lebih terang sikit...malas nak suluh2 ni...hehehe...walaupun teman selalu tengok cerita Inggeris yang ada sarikata jer, tp kadang2 teman ni pun tengok gak cerita yang menggunakan bahasa Inggeris sebagai bahasa pengantar ni tau...

Mana tau dek kerana dia nanti teman jadi lebih berminat tengok citer2 camtu......

shytan79
26-04-11, 11:01 AM
Dulu aku tengok x minat..perangai mcm tomboy je..
http://gambarpics.co.cc/2011/03/gambar-faezah-elai-dan-biodata-faezah.html

*seksi kan minah ni..

Intanmahsuri
26-04-11, 11:14 AM
So, antara cerita tersebut apa dia?? tv berapa?? cuba bagi lebih terang sikit...malas nak suluh2 ni...hehehe...walaupun teman selalu tengok cerita Inggeris yang ada sarikata jer, tp kadang2 teman ni pun tengok gak cerita yang menggunakan bahasa Inggeris sebagai bahasa pengantar ni tau...

Mana tau dek kerana dia nanti teman jadi lebih berminat tengok citer2 camtu......

Dulu dia penah berlakon cerita Kopitiam dekat NTV7 bersama Douglas Lim, Rashid Salleh. Selain dari itu saya tak ingat..ekekekeke..dia banyak jd pengacara jugak cth dalam program Health Buzz kat NTV7. Beliau jugak pengacara Project Alpha (about blogger). Tu je lah yang saya ingat..ekekekeke..

jemaing
26-04-11, 11:19 AM
Dulu dia penah berlakon cerita Kopitiam dekat NTV7 bersama Douglas Lim, Rashid Salleh. Selain dari itu saya tak ingat..ekekekeke..dia banyak jd pengacara jugak cth dalam program Health Buzz kat NTV7. Beliau jugak pengacara Project Alpha (about blogger). Tu je lah yang saya ingat..ekekekeke..
dalam pillow talk pun dier ada kan..?kat katlog cosway..bahagian pakaian dalam penah ada..dulu la..ekeke..Mesti TS gi cari nih..!wakaka

KS
26-04-11, 11:20 AM

*seksi kan minah ni..

minah nie memang cantik Bro, dah kawen ke blom ekk..hehehehe

terunasuci
26-04-11, 12:03 PM

Yer ker...patutlah rasa cam biasa tengok...sbb kalau citer kopitiam tu den memang selalu tgk...ntv7 ni den memang jarang tgk...

dalam pillow talk pun dier ada kan..?kat katlog cosway..bahagian pakaian dalam penah ada..dulu la..ekeke..Mesti TS gi cari nih..!wakaka

Hahaha...tak de masa den nak cari...tp kalau ada boleh la tepek kat sini...hehehe

*seksi kan minah ni..

Minah ni naik dari watak tomboy yang dia pegang dalam satu drama bersiri yang popular...lupa lak nama drama tu...

Post seksi dia yang popular adalah masa dia tgk sukan permotoran kat litar Sepang...

Gosip hangat dia yang paling popular kes nak rampas suami orang...

Filem lakonan dia yang paling popular adalah CUN...

Ayway, dia memang cantik......

KS
26-04-11, 12:09 PM
TS,

dr kata2 jemaing tue..ker memang awak collection pic minah nie masa jadi model cosway tue...hehehehehe

shytan79
26-04-11, 12:19 PM
Minah ni naik dari watak tomboy yang dia pegang dalam satu drama bersiri yang popular...lupa lak nama drama tu...

Post seksi dia yang popular adalah masa dia tgk sukan permotoran kat litar Sepang...

Gosip hangat dia yang paling popular kes nak rampas suami orang...

Filem lakonan dia yang paling popular adalah CUN...

Ayway, dia memang cantik......

Kadang2 selasa 9 mlm kat tv3 terlayan gak la citer minah ni dlm drama asmara 2..

*sy suka layan lagu soundtrack citer ni - 'mnyesal' 6ixth sense ..:icon_biggrin:

jemaing
26-04-11, 12:28 PM
TS,

dr kata2 jemaing tue..ker memang awak collection pic minah nie masa jadi model cosway tue...hehehehehe
Jika jumpa TS dimana mana TT cuba mintak tengok dalam HP dier..ade ker tak..ekekeke..!Si Faizah Elai tu dulu kecoh dengan pelakun dari Penang jugak..yang belakun dalam anak mami da muvi tu..yang suara haluih tu..!Sekarang si cantik nie dalam proses pra perkahwinan..!Melepas!sokseksoksek!

shytan79
26-04-11, 12:44 PM
sapa2 pakai mcm ni mlm ad sy nk dok sbelah dia..:icon_biggrin:

http://gambarpics.co.cc/2011/03/pic-seksinya-miera-liyana.html

shytan79
27-04-11, 12:18 PM
Anang & Ashanty Mengaku Bercinta Dalam Program TV

JAKARTA: Bekas suami Krisdayanti (KD) iaitu Anang Hermansyah secara rasmi membuat pengakuan mencintai Ashanty dalam sebuah rancangan televisyen di sini, Selasa.Portal inilah.com melaporkan, Anang menjelaskan perkara itu ketika ditemu bual dalam rancangan Dahsyat dan disiarkan untuk tontonan berjuta-juta penonton di Indonesia.Dalam rancangan itu Anang dilihat seperti tidak sengaja untuk membicarakan kisah cinta mereka sambil menanti jawapan daripada kekasihnya mengenai pengakuan tersebut.Bagaimanapun Ashanty dilaporkan memberi jawapan berbelit-belit sehinggalah menimbulkan rasa tidak puas hati Anang."Ya... saya kan baru kenal dengan Anang. Jadi biar saja saya berkawan dengannya dahulu," kata Ashanty.Akibat jawapan itu, Anang telah meminta Ashanty berterus terang di hadapan penonton mengenai perasaannya sehinggalah wanita tersebut mengaku mencintai Anang.Jawapan itu membuatkan Anang terus memegang erat tangan Ashanty.

*~benar ku mncintaimu..tapi x begini..kau khianati hati ini..kau curangi aku:icon_biggrin:

aCe
28-04-11, 11:14 AM
Gambar-gambar Liyana Jasmay buat UMRAH

terunasuci
28-04-11, 11:30 AM
Sedutan gambar panas daripada filem Ombak Rindu lakonan Maya Karin dan Aaron Aziz......

jemaing
28-04-11, 11:59 AM
Sedutan gambar panas daripada filem Ombak Rindu lakonan Maya Karin dan Aaron Aziz......
Perghhhh...berkemabang kain batik tu...!x tahan...harap harap ada versi lebih hangat dipasaran..!

terunasuci
28-04-11, 01:26 PM
Perghhhh...berkemabang kain batik tu...!x tahan...harap harap ada versi lebih hangat dipasaran..!

Filem ini mungkin belum ckup panas...di khabarkan filem Abu Ya akan lebih panas kerana elemen wanita seksi dan juga kata bual berunsur seks yang ditekankan menerusi filem ini yang di katakan bertujuan untuk menarik orang ramai menonton filem tersebut di pawagam.

Pengarahnya Imran Ismail berkata, filem berkenaan bukan bermaksud untuk mengeksploitasi kaum wanita dengan aksi tersebut sebaliknya ia hanyalah pelengkap kepada kata bual yang ditampilkan.

“Kekuatan filem ini terhadap kata bualnya dan bukan kepada elemen seksi yang ditonjolkan."

"Malah kata-kata yang diungkapkan lebih merujuk kepada kepentingan hubungan suami-isteri dalam mencari kepuasan seks mereka,” katanya selepas pra tonton filem itu untuk para pengedar di MBO Manjalara, Kepong di sini, Selasa......

unprotected
28-04-11, 01:38 PM
Video Skandal Seks Bahagian Kedua Sudah Muncul!!

Menurut Mstar (http://mstar.com.my/berita/cerita.asp?file=/2011/4/27/mstar_berita/20110427184741&sec=mstar_berita), video seks bahagian kedua mula muncul di internet didakwa melibatkan pemimpin pembangkang tersebar di laman Youtube, lewat petang ini.
Video seks bahagian kedua yang dipaparkan di blog papagomo.com, telah dimuatnaik oleh empunya akaun ‘wakparjosudorno’. Sambungan video kedua ini memaparkan seorang lelaki yang bertuala di samping seorang wanita yang dipercayai pelacur yang berbogel. Wanita tersebut walau bagaimanapun telah dikaburkan untuk tontonan umum.
Pada minit 0:36, jelas kelihatan lelaki tersebut yang telah menanggalkan tualanya pergi ke arah katil untuk mengambil pakaian dalam. Pada minit 0:52, lelaki tersebut membongkokkan badan dan ia jelas menampakkan susuk wajah.
Video tersebut telah dibuang oleh pihak Youtube kerana mengandungi unsur lucah.

sapo ado??xpun full version ko?

abgensemkl
28-04-11, 02:53 PM
Video Skandal Seks Bahagian Kedua Sudah Muncul!!

Menurut Mstar (http://mstar.com.my/berita/cerita.asp?file=/2011/4/27/mstar_berita/20110427184741&sec=mstar_berita), video seks bahagian kedua mula muncul di internet didakwa melibatkan pemimpin pembangkang tersebar di laman Youtube, lewat petang ini.
Video seks bahagian kedua yang dipaparkan di blog papagomo.com, telah dimuatnaik oleh empunya akaun ‘wakparjosudorno’. Sambungan video kedua ini memaparkan seorang lelaki yang bertuala di samping seorang wanita yang dipercayai pelacur yang berbogel. Wanita tersebut walau bagaimanapun telah dikaburkan untuk tontonan umum.
Pada minit 0:36, jelas kelihatan lelaki tersebut yang telah menanggalkan tualanya pergi ke arah katil untuk mengambil pakaian dalam. Pada minit 0:52, lelaki tersebut membongkokkan badan dan ia jelas menampakkan susuk wajah.
Video tersebut telah dibuang oleh pihak Youtube kerana mengandungi unsur lucah.

sapo ado??xpun full version ko?

http://nalurirakyat.blogspot.com/ (http://nalurirakyat.blogspot.com/...cekidaut)

cekidaut

abgensemkl
29-04-11, 05:40 PM
full version dah kuar

http://panglima-harimau.blogspot.com/2011/04/panas-berapi-mari-lihat-video-seks.html

renung2kan dan selamat beramal.....

aCe
05-05-11, 10:06 AM
artis-artis di kolam renang yang diketengahkan di mangga

Big Daddy
06-05-11, 11:12 AM
Ini adalah trend dari dulu lagi.. New artist fotoshoot Mangga mesti kat kolam renang..

Tak keterlaluan kalo aku kata publisiti murahan... Hahahahah!!!

sam261079
06-05-11, 01:35 PM
Nasib baik lah wartawan yg jaga segment nie bapok ala2 huzz, kalau lah TS,Shamtpg,Jemaing,dan yg lain lain jadi wartawan dan jurugambarnya ... Rasanya gambar nya bukan setakat mcm nie ajer lagi .. Silap2 dah boleh jual utk Huslers dan Playboy versi Asian ... Hahahahah

terunasuci
10-05-11, 04:03 PM
Sape yang mengikuti program Raja Lawak mesti tahu kumpulan BALAS...salah seorang ahli kumpulan tersebut namanya Syuk...boleh tahan gak awek mamat ni......

terunasuci
10-05-11, 04:09 PM
Salih Yaacob nak berbini lagi???

Kenyataan dari beliau...

" Insya-Allah... saya dalam proses membimbing dan setakat ini dia boleh ikut cara saya. Saya sudah pun pertemukan dia dengan semua isteri saya dan hubungan kami direstui. Jika tertulis dia jodoh saya, insya-Allah kami akan berkahwin tahun ini.

Sebelum ini ada juga wanita cuba mendekati saya tetapi mereka ada agenda tersendiri, termasuk mahu kejar glamor dan duniawi. Ada juga yang mengaku sanggup bermadu termasuk anak orang besar, tetapi firasat saya dapat rasakan individu itu bukan orang yang sesuai untuk saya.

Saya berpengalaman jaga keluarga besar, bukan harta benda yang saya pandang tetapi kesanggupan orang itu untuk mengikut cara saya dan hidup dengan harmoni.

Berbeza dengan dia, saya nampak dia benar-benar ikhlas dan bersedia hidup bermadu. Saya kini menunggu kelulusan permohonan poligami di Mahkamah Syariah dan dia sudah ikuti kursus kahwin.

Kami berjumpa secara kebetulan ketika saya menjayakan persembahan di luar Kuala Lumpur. Isteri dan anak saya boleh menerima dia dan saya pun mencari masa sesuai untuk bertemu keluarganya. Maklumlah dalam waktu terdekat, jadual saya sibuk dengan rakaman program SY I Follow. Kalau boleh, saya nak buat majlis ringkas dan jika diizinkan Allah, saya mahu raikan semua isteri saya. Semua akan duduk sebaris di tempat pengantin dan dapat hantaran."

Bakal isteri ke-4 ni kiranya masih lagi budak U di Uitm Shah Alam, umur baru 24 tahun....

p/s: memang hebat ilmu abang kita ni...

terunasuci
10-05-11, 04:12 PM
Nurul Syuhada & Raja Amir Nikah Julai Depan??? (http://www.ohbulan.com/hos-majalah-3-nurul-syuhada-raja-amir-nikah-julai-depan/)

Hos Majalah 3, Nurul Syuhada mengesahkan bahawa dia akan melangsungkan pernikahan dengan kekasihnya, Raja Amir pada Julai depan. Selebriti ini pernah mempunyai hubungan dengan angkasawan kedua negara, Mejar Dr Faiz Khalid, namun hubungan mereka tidak berpanjangan.

Menurut Nurul Syuhada, dia tidak dapat memberikan sebarang kenyataan kerana terikat dengan prosedur sebagai personaliti tv3, namun tidak menolak akan mengakhiri zaman bujangnya bersama Raja Amir. Tambahnya lagi, pihak media akan dimaklumkan mengenai majlis pernikahan apabila tiba waktunya nanti.

Nurul Syuhada & Raja Amir telah mengenali satu sama lain selama 2 tahun, dan hubungan tersebut menjadi serius dengan adanya rombongan merisik pada Januari lepas. Kedua-dua belah keluarga bersetuju untuk melangsungkan majlis pertunangan & akad nikah pada Julai depan......

aCe
10-05-11, 04:55 PM
Nurul Syuhada & Raja Amir Nikah Julai Depan??? (http://www.ohbulan.com/hos-majalah-3-nurul-syuhada-raja-amir-nikah-julai-depan/)

Sudah kenal selama 2 tahun! adakalh dlm tempoh yg sama dia berkawan dgn bakal angkasawan ke dua negara tuh?

terunasuci
10-05-11, 05:06 PM

Sudah kenal selama 2 tahun! adakalh dlm tempoh yg sama dia berkawan dgn bakal angkasawan ke dua negara tuh?

Standard lah...zaman sekarang bukan lelaki jer pasang 2-3...pompuan pun sama gak....

p/s : sib baik fasa ni aku dah lepas...hehehe

KiNgX
12-05-11, 12:18 AM
Saya terpaksa menutup thread ni sebab dah lebih dari 500 posts. Kita bukak buku baru disini (http://www.mk-portal.org/forum/showthread.php/7946-Panas...Hangat...Artis-Tempatan...Kantoi...%21%21%21-%28Part-2%29).